Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az, amitől hirtelen beindul...

Mi az, amitől hirtelen beindul a növekedés?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy szeretnél nőni 5-10 cm-t, mivel elég kicsi vagyok. Mi lehet az a módszer, aminek köszönhetően beindul a növekedés?

Dohányzom egy ideje, de csak kis mennyiségben. Sajnos a szüleim kicsik, így nem tudom, én lehetek-e nagyobb. Most 162 cm vagyok, fiú.


Ez érdeklene. Köszönöm előre is, hogy segítetek.



2013. nov. 18. 22:42
 1/5 II.Dartheon ***** válasza:

162 vagy? én 160 és 20 éves :D


nos én szüleim sem magasak, de faterom magasabb mint én, anyém alacsonyabb..

és hány éves vagy? az is sokat nyom a latban...

2013. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A növekedés legnagyobb mértékben génektől függ, de egy-két beavatkozással valamelyest változtathatsz rajta.


Alvással (legalább 10-12 óra), egészséges étrenddel és sok sporttal valamennyire segíthetsz magadon. Ezek arra jók, hogy több növekedési hormon termelődjön, amiknek köszönhetően nő(het) a testmagasságod. A sportolásban legyenek nyújtó gyakorlatok, mint pl. az ugrás - erre jó a kosárlabda és a kézilabda.


A DOHÁNYZÁS GÁTOLJA A NÖVEKEDÉST! Sokak szerint nem igaz, pedig ez sajnos így van. A mai fiatalok 50%-a a dohányzás miatt marad alacsony.


Üdvözlettel: Dr. Pálfi Bertold

2013. nov. 18. 22:50
 3/5 II.Dartheon ***** válasza:
oké,de hány éves vagy kérdező? azt nem írtad.. akkor tudok többet is mondani
2013. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A befejezett serdülés leállítja. Ha már borotválkozol, sajna nem lesz meg a 10 cm. Szóval hány éves vagy? És ha ide nem is akarod kiírni, de magadban vedd számba a serdülési jeleket, és ha már felnőttes a kinézeted nem, de ha még inkább kisfiús, akkor meglesz akívánt növekedésed.
2013. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15 vagyok.
2013. nov. 21. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!