Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire igaz ez?

Mennyire igaz ez?

Figyelt kérdés

Mármint az, hogy a lányok/nők inkább csak a "vérpéniszre" buknak és az a kedvencük és ennek valami megváltoztathatatlan biológiai folyamata van ami nem is fog változni - így az ő szemükben az ezzel rendelkező csávók a "királyak" a többiekkel (húspéniszűek) meg csak szánalomból vagy "jobb híján" jönnek össze, de ha felbukkanna egy vérfarkú aki rájuk hajt akkor rögtön engednének neki, mert ők az "igazi királyok" meg az "isteni lepedőakrobaták" mert hát a "kémia" ezt követeli meg tőlük.


Van egyáltalán esély hosszabb távon megtartani akárcsak 1 csajt is "húsfarokkal" vagy bele kell törődni, hogy mi vagyunk a "biológiai selejt" az "isteni"(???) "vérfarkúak" árnyékában? Ez nem egy kicsit unfair?



2013. szept. 29. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ebben semmi különbséget nem látok.A dolgok nem ezen állják meg helyüket,vagy buknak el .A cicánál sem az a fontos milyen színű,hanem hogy kapja el az egeret .
2013. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor viszont miért olvasni - főleg ezen az oldalon - mindenhol az ő dicsőítésüket...? Az a macskás példádban ez olyan mintha ők lennének az extra nagyot ugró, acélkarmú, nitro-meghajtású szupermacskák mi meg valami eltorzult Garfield. Hétfőn. A lasagne-zabálós maraton hétvége után. Újévkor.


Miért vannak ők ennyire Istenítve egy olyan dolog miatt ami "adott" és olyan amilyet éppen dobott a "gép" (a gének)


De ha minden csaj rájuk hajt hogyan szaporodtak a húsfarkúak? Ja a jó öreg kényszerházasság intézménye miatt...?

2013. szept. 29. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még soha nem hallottam húsfarkút panaszkodni. Inkább a méret miatt szokott panasz lenni, de azt is lehurrogjuk.
2013. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!