Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem jön fel a bőr a péniszemen...

Nem jön fel a bőr a péniszemen, ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.Azt szeretném megkérdezni, hogy miért nem jön fel a bőr a farkamon, 16 éves vagyok, később lessz belőle baj?

Ime egy kép róla hogy is néz ki: [link]


[link]



2013. aug. 9. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Csatlakozom az elöttem szólóhoz , és talán én is kihangsúlyoznám, hogy felnöttek számára tényleg nem annyira cikis a dolog, ahogy talán Te érzed. A fitymaszükület nagyon gyakori (rémlik, talán az öcsémnek is volt egy enyhébb), bár a tiéd kicsit 'fejlettebb' mint a legtöbb eset.

De nagyon is megértem, hogy nem repesel az örömtöl, ilyenekröl beszélni otthon (szerencsére van a GYK:), én is tul szégyenlös voltam kényesebb dolgokat megbeszélni a szüleimmel.

Pedig egy szülö nem padlózik le olyan "szörnyen cikis" dolgoktól sem mint önkielégítés v. egyéb szexuális dolgok, ök is voltak ebben a korban. És hát 1-2 évtized után már nem annyira nagy újdonság a téma...

Inkább áldd a szerencsédet, hogy ez a kis vágás tényleg egy rutin 'mütét' és már föltalálták az érzéstelenítést:) (tényleg altatással csinálnák ezt? én helyi érzéstelenítésre gondoltam)


Azt, hogy a gyógyulás pár napjában, mikor még túl érzékeny a használathoz, hogyan kerüld el a "bünös gondolatokat", azonban én sem tudom:p


(várjuk az eredményt)

2013. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Brian97!


˙


Egyet kérek tőled, hogy mérlegeld a kérdést, amit föltettem neked. Ha úgy érzed, tudok segíteni neked a célod, gyógyulásod megvalósításában, úgy keress meg >>priviben!


˙

Szeretném még ezen felül felhívni a figyelmedet, hogy nagy vszséggel nem fogod tudni elkerülni a körülmetélést, azonban van rá mód, hogy csak a "bőrsapkának" a beteg bojtját kapják le, ha a belfitymád bőre ép, ezt személyesen is tanúsíthatom, mert ott voltam egy ilyennél.


A másik dolog, hogy még ha KM-re is kerülne sor nálad, arra is fel kell készülni, amelynek folyamata van, vmint sok apró összetevője, hogyan előzd meg, hogy póruljárj. Ha glod, ebben is tudok segíteni, némi tapasztalatot az alábbi topikban is megosztok erről:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

(___ Ahol NAGYBETŰT használok, azt kiemelésnek és nem "ömlengésnek" kell értelmezni, csak itt a GyK-n sajna a szöveget nem le7 félkövérre formázni.)

A Részleges KörülMetélés (RKM) egyébként így néz ki,...

>> [link]

...megfelelő orvosválasztással akár még meg is valósít6od ezt.


˙

A részemről még1x elnézést a kialakult helyzetért!

Vigyázz magadra, és hogy kivel állsz itt szóba!


Üdv: EE

2013. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Egy a lényeg: a fitymaszűkületed olyan fokú, hogy azzal ORVOShoz kell fordulnod, ha tetszik, ha nem. Erre nincs házi módszer, ezt sajnos műtétileg kell megoldani, vagy így, vagy úgy. Ehhez sajnos kell a szüleid segítsége is, akik majd eldöntik, mennyi pénzt tudnak rászánni az orvosra. Az orvosválasztás még felnőtteknek sem egyszerű dolog, NEKED, EGYEDÜL NEM FOG MENNI. Az állami egészségügyben dolgozó orvosok a legegyszerűbb megoldást szokták választani, bonyolultabb, esztétikusabb, plasztikai jellegű beavatkozásért nem kapnak fizetést. Ezért ha különleges kérésed van, azt "hálapénz" ellenében szokták megtenni. Persze vannak lelkiismeretes dokik is, akik anélkül is mindent megtesznek a páciensért, de nehéz őket megtalálni és csak hosszú várakozás után lehet hozzájuk bekerülni. Ezért szoktuk javasolni a magánklinikát, mert ott az orvosnak van ideje foglalkozni veled. (Sajnos ez Magyarország, ezen nem tudunk mi innen változtatni.)

Minden esetre kérlek, adj valamilyen visszajelzést, hogyan döntöttél és milyen eredményre jutottál, mert ezzel nagyon sokat segíthetsz azokon, akik hasonló problémával fordulnak ide. Nekem is fontos, hogy tudjam, amit írok, azzal hasznosan töltöm az időmet és valóban segíteni tudok.

2013. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Swenky válasza:
Nekem is ez a bajom! 16 éves vagyok, remélem tényleg altatnak! Én is közölni fogom a szüleimmel és elmegyek!
2015. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
képeket nem láttam, de bátran menjetek orvoshoz, segít, sok sikert mindenkinek aki még ezt olvassa.
2021. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!