Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem jön fel a bőr a péniszemen...

Nem jön fel a bőr a péniszemen, ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.Azt szeretném megkérdezni, hogy miért nem jön fel a bőr a farkamon, 16 éves vagyok, később lessz belőle baj?

Ime egy kép róla hogy is néz ki: [link]


[link]



2013. aug. 9. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Menjél orvoshoz tesa, de AZONNAL!
2013. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez komoly baj?
2013. aug. 9. 15:38
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
1. vagyok : Urológia! Szakrendelés mindenhol van, ezt már műtét nélkül nem igen lehet helyrehozni, ahogy elolvasod a választ húzzál dokihoz, mert ebből nagy bajod lehet!!!
2013. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Komoly is, nem is. Olyan szempontból nem, hogy egy rutinműtét, de mindenképp meg kell csinálni. Ne halogasd, mert igen, komoly bajok lehetnek. Tisztálkodás, szex stb... Go az urológus, mondjuk holnap.
2013. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Ez tényleg eléggé gáz.

Ez otthon már nem orvosolható.

Ne halasztgasd, és semmilyen otthoni megoldást ne próbálgass. Ezzel orvoshoz kell menni. A bőr alatt tele van baktériummal, mert így nem tisztítható rendesen. Komoly fertőzéseket, és gyulladásokat lehet így elkapni. A másik hogy ezzel soha nem fogsz szexelni ha nem mész orvoshoz. Nem ijesztgetni akarlak, csak rávenni hogy menj el. Nekik ez nem nagy gond, lazán megoldják, és utána szexelni is tudsz majd:) Csak olyan értelemben írtam hogy nagy gond, hogy orvoson kívül ezen nem segít senki. Egyébként nekünk még általános iskolában nézte az orvos. Nektek nem? Szüleidnek is látnia kellett volna kiskorodban. Gondolom mindig ilyen volt.

2013. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát igen amióta az eszemet tudom, azűta igyvan, hát nekünk is nézték a suliban, de nemmondtak semmit rá, vagy nem vették észre nemtudom.Ja és elég ciki lene oda beállitani, nameg ugy kellene, hogy itthol ne tudják meg!
2013. aug. 9. 15:58
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Elég bénák ha ezt nem veszik észre.

Én nem vagyok orvos, de ez első ránézésre gáz.

Nézd meg neten hogy néz ki az amivel nincs baj.

Az meg hogy ne tudják meg a szüleid értelmetlen dolog.

Ez lényegében egy betegség mint a torokfájás.

Nem tehetsz róla, és egyáltalán nem ciki.

Az orvoshoz több száz ilyen jár mint te, őt nem fogja érdekelni.

2013. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Nagy baj, és műtéti beavatkozást igényel minél előbb. De szülők beleegyezése nélkül szerintem el se végzik...
2013. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Már mindent leirtak,orvos tud csak rajtad segiteni .

18 év alatt csak szülői beleegyezéssel,lép az orvos is .

Mivel fiatal korú vagy ,altatásban műtenek.Ennek viszont örülhetsz .

2013. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Hali!


˙

Ahogy a képeidet elnézem, ez egy szép ékespéldája egy abszolút fitymaszűkületnek, olyannak, amelynél a fityma SEMENNYIRE nem húz6ó hátra, így a makk meg SEMENNYIRE nem tud kibújni.


Tudok olyanról, aki ezzel a fitymával szexelt, de nem élvezte. Nem érzett sokmindent, ill. maga az óvszerfelhúzás is kényelmetlen. Nagyon el vagyok hülve amiatt, hogy SEM a sulidban nem olyan alapos a vizsgálat, vagy a dokid szakmai felkészültsége, hogy ezt észrevegye, (mrul a vizsgálat lófaxt nem ér így,) SEM a saját szüleid nem foglalkoztak ezzel a születésed óta. De a mégszomorúbb, hogy az elmúlt pár évben, de leginkább most nyáron megszaporodtak azon segélykérők száma itt a GyK-n, akiknek ilyen vagy igencsak hasonló ABSZOLÚT FITYMASZŰKÜLET miatt írt ki kérdést, vagy keresett meg >>priviben.


***


"Ja és elég ciki lene oda beállitani, nameg ugy kellene, hogy itthol ne tudják meg!"

_ Akkor egy kérdés: MI CIKIBB NEKED, BRIAN?

(1.) Az, hogy elmondod szüleidnek, hogy mi a helyzet?

(2.) Az, hogy elmész urológushoz?

...vagy...

(3.) Az, hogy ÍGYMARAD, ÉS EZEN AZ ÁLLAPOTON TE NEM VÁLTOZIK SEMMI, A SZEXUÁLIS ÉLETED PEDIG VÁR6ÓAN XAR LESZ?


Erre a kérdésre válaszolj, és javaslom, ne felszínesen gkodj, hanem a dolog mélyére menj, és onnan vizsgáld meg magadban az egészet!

˙


Van még pár eset a tarsolyomban, többségük 1-1,5-2 hónapon belüli, s igencsak hasonló ill. tanulságos történet, köztük olyan is, aki úgy vágott bele a megoldásba, hogy nem szólt v. nem akart szólni a szülőjének. De előbb megvárnám a válaszodat a fenti kérdésre. :-o


Üdv: EE

2013. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!