Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most vagyok 15 éves és már...

Most vagyok 15 éves és már nem mossom a makkomat vagy 2-3 éve ez baj? Ja és álló állapotba nem tudom a fitymát lehúzni a tövéig csak félig ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Hogy lehet elmulasztani hogy letudjam húzni a bőrt teljesen?

Kezdjem el mosni minden nap vagy mi?


2013. júl. 30. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre,h jöttél rá? Mármint, nem mosod? Mosni kell!!
2013. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Baj. Orvos.
2013. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudj, de a szüleid gyermekkorodban miért mosták állandóan? Szerintem lett belőle egy szép kis fitymaszűkület, amit műtétileg lehet metéléssel megoldani, vagy plasztikával.

Emellett felléphet fertőzés is, és begyulladhat. Egy gyulladt testrészrt injekcióval érzésteleníteni nem nagyon lehet, meglehetősen fájdalmas beavatkozások várnak majd rád, ha így folytatod.

Amúgy miért nem mosod a fitymád, ha szabad kérdeznem?

Nem lenne nagyon rossz neked, hogy körülmetélnének? Azért kérdezem, mert eléggé esztétikus szerintem, és én is körül vagyok metélve.


17F

2013. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha elkezdem mosni akkor mennyit hagyam úgy a bőrt lehúzva?
2013. júl. 30. 10:26
 5/9 anonim válasza:
Ne menny orvoshoz fasság.. Nekem is fityma szűkületem volt én se tudtam le húznia bőrt róla. Lehet hülyén hangzik de maszturbálj mindig probáld legjobban hátra húzni hidd el 1 vagy 2 hét és már menni is fog ;)
2013. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt orvoshoz futnod, ez megoldható otthon is ahogy az 5 ös írta .A metélésnek is ára van ,nem is kicsi.

Ezt most ne pénzben értsed.A metéltek soha nem tudnak olyan élvezeteset sexelni ,mind akik fitymával rendelkeznek .Mielőtt még támadnának ezért,mondom is ,a fityma eltávolitásával az érző idegvégződések min 60 % is eltávolitják.A makkon lévő 50 meg elsorvad,orvosi kifejezéssel élve .Ez az amiről nem beszélünk,menj orvoshoz,metéltesd meg magad,ez a módi járja itt .

2013. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
6.-os-nak üzenem: Miért nem tudnának élvezetesen szexelni? Pont, hogy élvezetesebb, és sokkal tisztább, higénikusabb, a lányok jobban szeretik.
2013. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amúgy a maszturbálással nem fogod tudni megoldani, max felszakad a bőr amíg elég nagy probléma lehet. Inkább menny el orvoshoz, 1 perc az egész, csak rá néz, esetleg pár másodpercre hozzá ér, hogy meddig lehet felhúzni. Majd ad egy krémet vagy hasonlót, ami enyhítheti, de ha az nem oldja meg, akkor érdemes megműteni.
2013. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jééézusom. csaj vagyok, de ez undorító, hogy jutott eszedbe,hogy nem mosod? Remélem nem bújsz sötétben és várod áldozatod,mert ez nemcsak neked, de másnak is fertőzést okozhat!
2013. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!