Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Büdös a péniszem, mit csinálja...

Büdös a péniszem, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A makkom alsó részén és alatta furcsa szag érezhető,büdös

Aktív nemi életem nincs,nem tudom mitől lehet

Minden nap mosom szappannal,de mosakodás után nem sokkal újra előjön a szag

Már elég régóta így van

Van itt olyan akinek volt ilyen de megoldotta,leírná mit csinált vele?



2013. aug. 4. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a "szaga" nem feltétlenül büdös... Attól függ milyen a cucc :D Van amikor tényleg nagyon büdös (főleg ha nem mosod rendesen) de alapállapotban is van egy illata a saját farkadnak (legalábbis az enyimnek tuti) mert mindig termel valami furcsa váladékot amitől én - viccesen fog hangzani - beindulnék magamra.)
2013. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Utolsó válaszolónak: Lehet benne valami igazság..elvégre a pinának is van egyfalyta illata, és ezzel nem a tusfürdőre célzok. Én pl. arra az illatra beindulok, és szerintem nem csak én...sőt szerintem ez igy normális.

Persze azért mosni kell mind2-t de egy bizonyos alap illata mind2 nemiszervnek van és szerintem ez baromira igy kell legyen.

2013. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
19%

LE FOG ROHADNI

vagy szottyadt lesz

2013. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
a 10-es nek üzenem hogy én még nem láttam szőrös makkot!(azt írta a kérdező hogy a makk körül van a furcsa szag)mivel írtad neki hogy körülötte ne borotválja,de ha esetleg szőrős körülötte akkor azért jobban aggódnék mint a kellemetlen szagokért.
2013. aug. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
En kiegtem mint egy 2 hektaros erdö.A kerdezönak az agyat mosnam meg,hogy jutt ilyen az eszedbe jo ember 21 szazadba elünk szerinted nem alapvetö,hogy mindennap tisztalkodik az ember?igen van egy alap illatunk nem szagunk mert szaga csak a szarnak van de aki nincs tisztaba a sajat testevel az ne irjon ki ilyeneket sajat magad jaratod le ahogy oltogatnak.De jo szagolgatast.kIEGTEM XD
2017. ápr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!