Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fogyok? SOS!

Mitől fogyok? SOS!

Figyelt kérdés

2 hónapja cirka 7 kilót fogytam. és nem tudom mitől! eléggé félek a kül. betegségektől, ezért elkezdtem gondolkodni azon, hogy mégis mitől fogyhattam ennyit.. először eszembe jutott a rák.. de aztán gondoltam 15 évesen nem a legjellemzőbb betegség. aztán gondoltam arra, hogy mivan hogyha a stressz okozza?! mert eléggé stresszes az életem az utobbi időben (félek a betegségektől, és több komoly betegséget beképzelek magamnak) - és ezért többször is voltam kórházba, háziorvosnál, ügyeleten, stb. persze ezzel is voltam már! és azért mondták, ha továbbra is fogyás jelentkezik, vagy véres székletet tapasztalok, menjek vissza, és csinálnak egy colonoscopiai vizsgálatot (vastagbéltükrözés).. jelenleg "vakbélgyulladással" küzdök. már kezdek kilábalni belőle, és most jött az, hogy minden evés után, fáj a hasam, meg minden bajom lessz.. de van hogy spontán is jön. elég hosszúra sikerült leírni, de nem baj. előre is köszönöm a válaszokat. :) UI. 165cm vagyok, 2 hónapja 60-61kg voltam, jelenleg vagyok 54kg

15/F



2013. jún. 23. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
15 éves aztán mitől stresszes a te életed
2013. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mint leírtam, a sok betegségtől félek, és ezért, meg a családi légkör sem a legjobb.
2013. jún. 23. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvastalak már a vastagbél rák diagnózisoddal talán tegnap.

Írtam is, hogy ez nem nagyon lehet még a korod miatt és a kolonoszkópiát csináltasd meg.

Próbáld meg, ha 2 hétig nem eszel tejet, tejterméket , szóval semmi olyant, amiben tej lehet. A hasfájás ami étkezések után jelentkezik, lehet attól is hogy csökkent a tejcukor bontó képességed / hasi fájdalom, haspuffadás, bélgáztermelődés, korgó belek , esetleg hasmenés /. Ezt magadnak is bebizonyíthatod ezzel az étkezési megszorítással vagy kizárhatod. A felszívódási zavarok is hasonló tünetekkel járnak: ezek a tejcukor érzékenység / laktóz intolerancia / vagy a lisztérzékenység / cöliákia/. A laktózt, ahogy írtam te magad is megtudod figyelni, hogy gondod van vele vagy sem. Glutén tesztet pedig lehet venni a gyógyszertárban és otthon egy csepp az ujjbegyből vett vérből elvégezhető, minden megvan hozzá a kis csomagban.

2013. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért fogytál le, mert napokig nem ehetsz normálisan a vakbél műtét után !


Minek képzeled be azt, hogy beteg vagy ???

Naponta hányszor eszel, mit ?


Pajzsmirigyedet nézesd meg !

2013. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 1 es ! Még egy 15 évesnek is lehet stresszes élete,nem csak a felnőtteknek .Az én 4 éves lányomnak is az

volt,pedig csak ovis volt. A vizsgálatok gyomorideggel kapcsolatos dolgot mutattak ki .Az óvodai légkör váltotta ki .

Egy rossz családi légkör nagyon sok betegséget tud kiváltani .Súlyos betegségeket tud kiváltani.Javasolnám ezt a hasi fáldalmat kivizsgáltatni. Befejező mondatom szintén az 1 hez szól .Nem mindenki születik álom családba .

2013. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!