Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem fogyok és lenne pár...

Nem fogyok és lenne pár kérdésem?!

Figyelt kérdés

Nos életmódváltáson vagyok,tornázok rendszeresen,de a mérleg mozdulni sem akar.

Olvastam,hogy akinek inzulinrezisztenciája van,annál gyakori az alma alak vagyis,hogy hasra hízik és nem megy onnan le semmilyen tornával és étrenddel.


DE!

2010 január és 2011 szeptember között két csemetém is született és életemben először 2011 október végétől fogamzásgátlót szedek,de abból is a szoptatós fajtát.

még 1 havi van hátra és utána váltani szeretnék,így elgondolkodtam,hogy akár a gyógyszer miatt is lehetséges az hogy nem tudok fogyni.

154 cm vagyok és borzalmas,hogy 70 kg vagyok.


Forduljak háziorvoshoz és a nőgyógyászhoz kivizsgálás miatt?


2013. máj. 23. 11:32
 1/2 anonim válasza:

Ne egyel mint egy diszno...az vagy amit megeszel

...szted er valamit h elkezdtel tornazni es talan csak az etvagyad nott meg tole!kaloria a lenyeg!ne egyel tesztat kenyeret rizset krumplit.tehat semmi szenhidratot gyumolcsbol zoldsegbol ugyis viszel be eleget!hus salataval ennyi kell!

2013. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a hasztalan és nem minősíthető válaszod!Nem zabálok s mint írtam életmódváltáson vagyok,így kalóriát számolok és nem eszem fehér kenyeret,fehér lisztet és abból készült ételek és cukrot sem.Nem nasizok mellette.Tehát nem itt van a probléma...
2013. máj. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!