Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vörös kb fél centi átmérőjű...

Vörös kb fél centi átmérőjű foltot vettem észre a jobb combomon a herém mellett, lehet hogy herpesz?

Figyelt kérdés
Viszketést éreztem a combomon és akkor láttam, hogy egy piros folt jelent meg ott, ami úgy néz ki mintha több kicsi pattanásból állna, és a közepe sárgás, mellette pedig egy kisebb piros folt van ami hasonlít a pattanásra, de nem az. Még egy ilyen foltot vettem észre a jobb és bal herémen, lehet hogy ez herpesz lenne? egyáltalán mik a tünetei? jelenleg egy kicsit fáj a torkom, lázam nincs, gyenge nem vagyok. 17/F
2013. jún. 8. 21:02
 1/3 A kérdező kommentje:
és egy kicsit viszket is
2013. jún. 8. 21:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Kis gombásodás is lehet.Canesten,majd neogranormonnal

kenjed be .

2013. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gömbicica ***** válasza:

patikában van gombásodásra hintőpor is!!

én egyszer dolgozóknak vettem.

meleg munkahelyen összeér ugye minden, és kipállik, majd gombásodik a bőr. Kicsit hütő hatása is van, szerették, hasznos volt!

Mielőbbi gyógyulást :-) Üdv.

2013. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!