Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Herpesz lett a szám mellett,27...

Herpesz lett a szám mellett,27 hetes vagyok. Lehet ettől baja a babának?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, semmi baja nem lesz a babádnak tőle ne aggódj. attól van herpeszed, mármint ha nem szex közben kaptad el, hogy az immunrendszered legyengült, tehát ez olyan mintha megfáztál volna, csak most nem tüsszögsz hanem herpeszes vagy. úgy tudom hogy a kismamáknál ez gyakori
2009. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor én is megnyugodtam mert 15+3 vagyok és már 3x volt herpeszem:(
2009. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is folyamatosan herpeszes voltam a terhesség alatt. Csak akkor van gond, ha pár héttel a szülés előtt a nemi szerveden is lenne, mert ilyenkor nem születhet hüvelyi úton, csak császárral. Az ajakherpesztől semmi baja nem lesz a babának, csak annyit jelent, hogy legyengült az immunrendszered, és a tested most a babát védi, ezért nem védett meg a herpesztől téged.
2009. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem. nekem is kijott egyszer, csodakencék helyett éjszakára fogkrémet kentem rá, szepen leszaritotta 2-3 nap utan.
2009. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!