Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám megnövelni, a...

Hogyan tudnám megnövelni, a péniszem méretét?

Figyelt kérdés
Mindenféle gyógyszerek, bogyók nélkül!

2013. máj. 12. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10 es te ezen csemegézel.Nem is írta mekkora a mérete,csak még nagyobbat szeretne .Lehet hogy a tiéd a kisebb he-he
2013. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet, de azon az 1 centin nem múlik semmi jó nekem az átlagos, minek szétműteni ennyiért, vagy összevissza zúzogatni? Meg az a lényeg, hogy én élvezzek vele, semmi és senki más.
2013. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
olvastam ilyen pénisznövelő irományt, és meglepődtem h mitől nőhet: a gyakori recskázástól! nem kamu! könyv is van róla, de nem venném meg, nekem lejött a lényeg: nem baj ha kiszáradsz, de nagy lesz;)
2013. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Xenophilius köszönöm a sok hülye válaszaidat...
2013. máj. 13. 14:24
 15/18 anonim ***** válasza:

Ugyan! Semmiség!


Sose köszönd elvtárs.

2013. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy te élvezd? mennyire egoista f*sz vagy öcsém... neked is csak alkalmi partnereid lesznek( ugyanaz max egyszer, mert rájön, hogy csak élvezni akarsz)... ha élvezni akarsz, akkor jó neked egy kecske is... nekem az a lényeg, hogy a barátnőm is élvezi... élvezi is ;) nekem se nagy, kb 14-15 cm
2013. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
na ja, de ha az lényeg, hogy másoknak mi van akkor az egész átalakul munkává, mert meg kell felelni valakinek - onnantól az már nem élvezet.
2013. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
kézrátétellel...
2013. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!