Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám megnövelni a...

Hogyan tudnám megnövelni a péniszem méretét?

Figyelt kérdés
(11cm) már 19éves vagyok és még szűz, és nem akarok úgy szexelni, hogy minden lány kinevet a méretért, és ha legalább egy 15cm lenne, nagyobb önbizalmat adna. Ha orvosi beavatkozás kell akkor hol tudnám ezt megtudni? 19/F
2011. nov. 15. 21:11
1 2
 1/11 DiMalto ***** válasza:
húú bakker,nem irigyellek.....
2011. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen ez orvosi beavatkozást igényel..le kell vágatni a lábaidat és máris földig ér majd a farkad :D
2011. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tehetek róla :/ szerintem csak ezzel van baj nálam :/ és így nem merek bevállani szexet... Csak nem tudom hogy hol tudnám megkérdezni a korházban, mert falun lakok, és ha beállítok a kérdéssel a sebészhez lehet hülyének fog nézni, és egy hét múlva az egész falu tudja majd a méretem:/
2011. nov. 15. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:
írd ki a fb elérhetőségedet..nehogy mástól tudják meg..:D
2011. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze uram... vegyél be 1 viagrát... Ha nem vagy elégedett kérdezd meg a kockázatokról és melléghatásokról orvosát. Ha elégedett, akkor szedjél be egy 100 darabbal, és akkor megnő 100cm-re. Nekem bevált. Most már Troll méretem van...
2011. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:DD ha még igaz is lenne, akkor is nekem tartósan kéne megnövelni, és a merevedéssel nincs bajom..
2011. nov. 15. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla hogy lenne ilyen, ez fejlődéstől függ...


Hát nem tudom... Valaki másnap pl olyan problémája van hogy körbemetélt :D

2011. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Plasztikai sebész,jó referenciával,ne falun műtesd magad Vagy,feladsz egy hírdetést sexújságéknál:olyan nőt keresek akinek pont 11cms,bikanyelvű srác kell...legjobban teszed ha figyelmességeddel,humoroddal(néha csipkelődős is lehet)az ágyba csalod a kiszemelt hölgyet.nem fogja érdekelni a farkad mérete.de azért nyelvezd meg jól előtte is;-)
2011. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm ez az első hasznos válasz, érdeklődöm a plasztikai sebészetnél, és nem falun :D
2011. nov. 15. 22:09
 10/11 anonim válasza:

Tessék 1 megbízható folyamat:

-fogsz 1 kolbászt

-1 madzagot

-szorosan a combodra kötözöd

-elmész 1 buliba

-és addig táncolsz amíg megnem döglesz vérrög miadt

2011. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!