Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és voltak problémáim úgymond lent. Maszturbáláskor a távozó ondó színe és halmazállapota elég furcsa volt. Semmilyen fájdalmat nem tapasztaltam se élvezéskor se napközben. Aztán elmentem doktorbácsihoz adott rá gyógyszert és elmúlt. Azt mondta valami gyulladás lehetett. Kb egy hete azonban egy kicsit belenyilalt a fájdalom valamiért csak a bal herémbe, na nem volt olyan nagyon fájdalmas de azért éreztem, jelenleg semmi bajom sincsen semmi nem fáj és mindennek olyan a színe/halmazállapota amilyennek lennie kell. Ha bejelentkezek urológushoz akkor is csak kb másfél hónap múlva tud fogadni szval mit csináljak? Ha nincsenek tünetek akkor az azt jelenti hogy elmúlt nem?

2013. ápr. 28. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért mindennel már ne fussál a dokihoz. Ha én is tennék,gondolkoznák ,el sem engedhetném a rendelő kilincsét.Mint irod semmilyen tünet,mégis mit gondolsz mit

csinál a doki.Elküld még 4-5 vizsgálatra,ami esetleg időpontos is .Tele lesz a f...d az egésszel,talán végig sem járod .Ránéz a kartonodra és mindent tud már.Persze

magánba szeretettel vár,te leszel a legjobb betege,akitől csak a pénzt kell elkérni .

2013. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!