Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér pöttyök a péniszen?

Fehér pöttyök a péniszen?

Figyelt kérdés
Fehér pöttyök vannak a makkom alatt végig a peremén. Hallottam módszereket hogyan lehetne eltávolítani próbáltam sima colgate fogkrémmel, tea fa olajjal majd még a ricinust akarom kipróbálni. Van valami módszer is hogy forrasztópákával ki lehet égetni vagy mi aztmondják hasonló mint a laseres kezelés. Szóval nektek mi vált be és mit tudnátok javasolni? műtétet nem akarok elég drága

2013. ápr. 6. 19:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
fordyce foltok kereseteke rá,lézerrel lehet eltávolítatni.
2013. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Jó lelkem tiszta,én szóltam :)
2013. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nemtudom milyen fordyce foltokról beszélsz ez ppp....
2013. ápr. 6. 19:32
 14/21 anonim ***** válasza:
Asszem fordyse-nak írják,de annak utána nézhetsz.
2013. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A fehér pöttyöket hívják fordyce foltoknak sok férfinak van és lézerrel lehet eltávolítatni végleg,lehet nálad is erről van szó,ha rákeresel képeket és kezelési módokat is biztosan találsz
2013. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ezek fordyce pöttyök. Ha nem kórosak,mert olyan is van ,

akkor ehhez lézerrel sem nyúlnak.Miután még nem ismert

a keletkezése sem,ezért az eltüntetésére sincs még gyógyszer.A kórosakat sem lézerrel tüntetik el,hanem

addig kaparják ki kanállal amig csak el nem tűnik.

2013. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Látom rossz helyen kérdezek, ez még mindig PPP nem fordyce vagy micsoda és kezelik lézerrel... na mindegy
2013. ápr. 7. 10:21
 18/21 anonim ***** válasza:
De orvos az már megállapította hogy ez PPP,tehát orvos látta márezt,mert ha nem akkor nem csak ez lehet és csak találgathatunk.De a legjobb lenne ha orvostudakozóba írni urológus orvosnak,mégis csak szakember,ő lehet a kezelésre tudna árat is mondani,mert ez elég lényeges azért.
2013. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Figyelj ! Túró rudi : A pöttyös az igazi ;) !
2013. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Forrasztópákával? Mi a f@szom XDDDD Nekem is vannak, de nem tudom mi a f@szt kell vele foglalkozni... De neki állhatsz nyugodtan forrasztópákával XDD
2013. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!