Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér pöttyök a péniszen?

Fehér pöttyök a péniszen?

Figyelt kérdés
Fehér pöttyök vannak a makkom alatt végig a peremén. Hallottam módszereket hogyan lehetne eltávolítani próbáltam sima colgate fogkrémmel, tea fa olajjal majd még a ricinust akarom kipróbálni. Van valami módszer is hogy forrasztópákával ki lehet égetni vagy mi aztmondják hasonló mint a laseres kezelés. Szóval nektek mi vált be és mit tudnátok javasolni? műtétet nem akarok elég drága

2013. ápr. 6. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
nekem is van de nemtudom mi az
2013. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Ha nem egészség ügyi probléma, hanem genetikai. Akkor minek leszedetni? Nem hinném hogy a barátnőd ezen akadna fönt
2013. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szexeltünk már meg minden csak ha szopásra kerül a sor nem szeretném ha érezni vagy valami de engem is zavar szóval kéne valami megoldás. Tudom hogy ártalmatlan meg minden de akkor is zavar.
2013. ápr. 6. 19:06
 4/21 anonim ***** válasza:
PPP-nek hívják, csak lézeresen lehet eltüntetni, annyira látszanak vagy miét akarod?
2013. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az de hallottam sok mindenkitől vagyis külföldi fórumokon láttam hogy sikerült otthon eltüntetni őket akkor gondolom van valami valóság alapja. Amugy nem nagyok meg semmi de azt szeretném hogy sima legyen.
2013. ápr. 6. 19:08
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne vigyél mindent valósnak a netről! :D

Ha leégeted,akkor üvölteni fogsz,mint a sakál XD

És a mentősök,meg besz@rnak a nevetéstől.

2013. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*vegyél
2013. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A leégetést nem ugy értettem először olvass utána, utána alkoss véleményt.
2013. ápr. 6. 19:18
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor is fájni fog,bárhogy csinálod otthon,érzéstelenítő nélkül.
2013. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mondom olvass utána, lidokainnal szokták befújni. Azért kérdeztem itt hátha valaki letudja írni magyarul, mert az angol verziót nem teljesen értem és nem akarok semmit elcseszni ha netán belekezdenék.
2013. ápr. 6. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!