Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pöttyök a péniszen....

Piros pöttyök a péniszen. Nemi betegség?

Figyelt kérdés
a péniszemen kiütésszerű piros pöttyök jelentek meg(makk), amiket ha babrálok fájnak, és vizeléskor is fájó, égető érzést érzek. korábban volt olyan problémám, hogy vizeléskor égető érzést éreztem, és reggelente gennyes folyás jött a péniszemből, de ez elmúlt. nemrég újra előjött, de megint elmúlt(legalábbis most semmi ilyen tünet nincs). eleinte alig volt egy két ilyen pötty, de most már kezdenek elsokasodni, és egyre csúnyábbak.. nyílván ha fennáll a probléma fel kell keresnem orvost, de mi lehet ennek az oka, ill. milyen betegség, vagy mi ez?!
2008. okt. 20. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered a mondást:

Kankó, tripper, szifilisz, ..... mindent hazavisz!

Szóval valamelyik. Szerintem, de legalábbis biztos, hogy nem normális, hiába a piros pöttyös az igazi, ez valami fertőzés, amit valahonnan kaptál, és mint mondtad már volt ilyen máskor is, ha voltál közben valakivel, akkor már annak se lehet túl kellemes.

Szóval menj orvoshoz (bőr- és nemibeteg gondozó), mielőtt még valaki elkapná!

2008. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg fertőzés, de nem tudom, milyen. Dokit tudom tanácsolni én is.
2008. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!