Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kezdjek el aggódni? Szólni...

Kezdjek el aggódni? Szólni kellene a szüleimnek/orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lenne egy jó pár problémám. 14/F, 182 cm, 96,5 kg

1. A jobb herém kb. 0,5-1 cm-el nagyobb mint a bal

2. A makkom peremén kb. 50 darab 1-2 mm nagyságú piros-fehér kiálló dolgok vannak

3. Merev állapotban a fitymámat képtelen vagyok hátrahúzni

4. 13-16 cm közötti a péniszem mérete (emiatt nem aggódok annyira)

Naponta 1x-2x szoktam maszturbálni.

A kérdésem az lenne, hogy ezek valami nemibetegség jele? Esetleg már apa sem lehetek? Aggódnom kellene, és szólni a szüleimnek? Olyanok válaszát várom, akik valamilyen szinten értenek a témához és/vagy már volt a fent felsoroltak közül neki is hasonló dolga. Légyszives, minnél hamarabb válaszoljatok, kezdek félni! Előre is köszi!



2013. márc. 7. 19:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%

Szia

1 mindenkinek így van nyugi :)

2 nekem is van egy kis részem zavart egy időben de megszoktam nem zavar semmiben

3 ez viszont tényleg letapadás lesz, nekem is volt.

Fürdőben oldottam meg én is szépen feljött és azóta nincs vele problémám, pedig engem is ijesztgettek a körülmetéléssel, de egyáltalán nem kellett!

4, az európai átlag 15centi szóval nyugi :)

ne maszturbálj ennyit :D minek?

2013. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: a letapadás azt jelenti, hogy a fityma hozzá van tapadva a makkhoz. Ha csak merev állapotban nem tudja hátrahúzni a fitymát, akkor az nincs letapadva :)
2013. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök mindenkinek minden választ! Utolsó kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne orvosolni ezt a fityma-szűkületi problémát házilag? Aki tudja, kérem részletesen írja le! Köszönöm előre is! :)
2013. márc. 11. 16:08
 24/25 anonim ***** válasza:
48%
Privátban kérdeztem valamit a minap, válaszolj és akkor le tudom írni
2013. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Házi praktika:fürdéskor kezd el húzkodni a fitymád,de óvatosan,mintha csak maszturbálnál,de nem erőltetve és ha már merev a péniszed akkor a leghatásosabb ezt csinálni,csináld ezt rendszeresen és fokozatosabban egyre hátrébb tudod húzni majd a fitymád.De csak addig húzd ameddig tudod,kicsit fájhat eleinte de ez majd elmúlik.
2013. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!