Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van ez? Közösülésnél...

Mitől van ez? Közösülésnél visszalankad, vagy eleve nem elég merev, viszont más megy, csak ez mégsem jó így. Folyt.

Figyelt kérdés

44 vagyok.Először is leírnám,hogy imádom a Barátnőmet(42),kissé társfüggő is vagyok felé.Lehet,hogy pszichés oka van annak,amit a kérdésemben írok.

Erősen vonzódunk egymáshoz,de én nagyon az orál felé hajlok,és végül ott is kötünk ki,ami nem is lenne baj,de újabban csak így megy a szex az én részemről.A kapcsolatunk elején,másfél éve is így indult,de aztán a "rendes dugás" is ment,nagyon jó volt.

Most sajnos ez a helyzet megint,minden okésan indul,csúcsizgalom,stb.,de eleve a punciba bedugás se mindig megy,mert vagy előtte,vagy benne lelankadok.Hiába előtte az előjáték,akkor sem.Viszont orálisan,meg kézzel minden jó,sőt baromi nagy az élvezet.A barátnőm is szereti az orált,de nem mehet ez így mindig.

Nagyon rá vagyok izgulva a mellére,a derekára,nagyon bejön nekem.Valószínűleg velem van a baj,de sokszor szinte már ha kezdünk szex irányába indulni,nekem mindig a cici,meg az orál jár az eszemben.

Azt még meg kell írnom,hogy 26 évvel ezelőtt mi gyerekkorunkban jártunk,egymás szüzességét vettük el.Akkor is nagyon szerettem Őt,már arra is gondoltam,hogy esetleg a "beteges" társfüggőséges vonzódásom miatt lehet ez az egész,ugyanis az orális szex talán még erősebb bizalmi dolog egy férfi és egy nő között(?)

Vagy még az lehet,hogy az induló erős izgalmi állapot elveszi a további merevséget?Mert elég nedves szokott lenni a p.-em.

Meg hát amúgy is elég agyalós vagyok,állandóan forognak a fogaskerekek valamin :)



2013. febr. 24. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
44 évesen már minden befolyásolja a szeretkezést. Ilyenek: túlsúly, cigi, kávé, alkohol. Kevés pihenés, túl sok idegeskedés. No meg a tudat, az eddigi sikertelenségekért. Amit tehetsz, elmész egy urológushoz, és kivizsgáltatod magad ebből a szempontból. Ha egészségileg rendben vagy, akkor a többi káros dologról való leszokás már a te dolgod. De hidd el, megéri.
2013. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor jobb lenne ha csak egyfelé figyelné.Ne az járjon az eszedbe,mint egy kezdő tizenévesnek,hogy meg kell felelned

bizonyítanod kell .Ezt már megtetted párszor .Most már csinálhatod felszabadultan is .Persze fogy a fizikális erő is közben,erre is figyelni kell .Már nem dolgozik a fajfenntartási ösztön .

2013. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy lehet az a baj, hogy dugtok. Nálunk a szex meg a szeretkezés a divat..
2013. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!