Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közösülésnél fájhat a petefészek?

Közösülésnél fájhat a petefészek?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje fáj a petefészkemnél mikor együtt vagyunk a párommal.De érdekes,hogy csak bizonyos pózokban (pl.hátulról).Már több orvosnál is voltam és azt mondták nincs semmi bajom,majd "megszokom".

Engem ez a válasz nem nyugtatott meg...

Most elmegyek majd egy másik orvoshoz is.

Van másnak is hasonló tünete?

29/N


2011. febr. 21. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
egyedül ülésnél is
2011. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ!
2011. febr. 21. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt (szintén hátulról), olykor begörcsölt, és szúrt. Pózt kellett váltanunk. Később derült ki, hogy ciszta szerű gyulladásom van, attól fájt (néha tüsszenteni sem mertem, mert attól is megfájdult, vagy nyújtózkodás közben).
2011. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

És hogy derült ki,hogy mi bajod?Hogy vették észre?Hogy gyógyultál meg?

Bocsi,hogy ennyit kérdezek de engem eddig 3 orvos vizsgált és egyik sem talált semmit...

2011. febr. 21. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Ultrahangnál derült ki (terhesség megszakítás miatti ultrahang:(...)

Apranaxot írt fel a doki, gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapító, és majd nemsokára valamikor kell visszamennem, hogy megnézze elmúlt e, de a fájdalmat nem érzem már.

2011. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:-)

Jobbulást neked!

2011. febr. 23. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!