Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van vagy...

Fitymaszűkületem van vagy csak rövid a fitymafék? V talán mindkettő?

Figyelt kérdés
lankadt állapotban semmi gond,merev állapotban is hátrajön kb a makk alá még 1.5 (tehát látni a makk alatt még kb 1.5 cm helyet) csak a felvan gyűrődve a bőr és ha húzom még lejjebb akkor már a bőr húzza magával a makkot!.kb 4 hete jöttem rá hogy valami gond van akkor még a makk feléig tudtam lehúzni a fitymát,mára már ahogy írtam előbb is javult a helyzet kis "eddzéssel" :) ....kérem segítsenek szóval akkor mi lehet a gond ? nem fáj nem repedezik ki .......sex fog fájni sztetek? :) a válaszokat előre is megköszönném ! 15 éves vagyok:)

#fitymaszűkület #rövid fitmyafék
2013. febr. 3. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy látom lankadtan teljesen tökéletesen hátra megy .

Akkor ennek mereven is menni kell,csak nyújtogatni kell,nem megállni ha egy kicsit fájni kezd.

Az igazi fityma szűkület azoknál van akik még lankadt állapotban sem tudják hátra húzni sem .Ezt olvastam ki a dokik válaszaiból is .Több otthoni gyakorlást javasoltak .

2013. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
enis olvastam már ilyenket csk gondoltam feltezsem hátha valaki jobban tudja és biztosabb benne mint én,netán tapasztalatból ír :)
2013. febr. 3. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így van és eléggé zavar, de problémám még nem volt vele. 22F
2013. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó,te már sexeltél? és ha igen milyen volt ? :)
2013. febr. 3. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokáig hátramegy mereven is, az már bőven a tök jó kategória! Ne aggódj :)
2013. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. febr. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!