Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Te hogy döntenél ebben a...

Te hogy döntenél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Páromnak gondjai vannak a szex terén. Hamar bepuhul az utóbbi időben viszont már a kezdetek óta fájdalmai vannak. Gumival védekeztünk mindig.

Volt orvosnál vele, azt mondta a doki, nem rövid a fitymafékje (pedig erre gyanakodtunk), viszont van egy enyhe fitymaszűkülete, ami szerinte nem feltétlen igényelne körülmetélést.

Azt mondta, két verziót tudna mondani, merthogy elmondta neki a merevedési gondokat: ne gumival szexeljünk, vagy teljes körülmetélés. Szerinte lehet a gumi zavar be, ami jogos is lehetne, mert páromnak fáj, ha felhúzzuk.


Viszont nem véletlen tökölünk óvszerrel: nem akarom gyógyszerrel mérgezni magam. Meg aztán nagyon feledékeny vagyok, ha kellett hónapokon át naponta gyógyszert szednem valamire, állandóan elfelejtettem vagy késve vettem be. Nem bízom meg magamban ilyen téren.

Más megoldások, mint hüvelytabletta meg ilyesmik nem érdekelnek, nem bízom bennük.


2013. jan. 23. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Olvasom amiket írsz kedves kérdező, pedig gumi nélkül a szex teljesen más, és nem csak neki, neked is.


ha vastag a farka és szorítja a gumi, akkor próbáljatok másik óvszert, amit nem úgy kell felkínlódni az erektált péniszére


egyébként meg sajnálom a párodat, vazektómia mikor lesz?

2013. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

(@ #11-es: ' (OFF:))

(Megjegyzés: Z-plasztikát felnőttkorban nem végeznek, csak gyerekeknél.

Ne látsszunk okosabbaknak, mint amilyenek vagyunk! Össze-vissza ne javasolgassunk gyakorlatban hasznave7etlen dolgokat, mert azzal csak összezavarod még jobban a kérdezőt, s vele együtt -- ha esetleg mégis olvasná -- a párját, vmint a többi, kommentelni ide nem kívánó esetleges segélykérőket is! :-o )

:ON


Üdv: EE 

2013. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy most válaszolok, ez idáig nem tévedtem fel az oldalra.


Mi a problémám a fogamzásgátló szerekkel? Nekem egyébként sincs rendben a hormonháztartásom, plusz könnyen hízok, nem hiányzik, hogy egy ilyen pirula még rásegítsen. Köztudott, milyen anyagok vannak ezekben a gyógyszerekben, csak sokan a szőnyeg alá seprik, nem foglalkoznak vele, mert fúj, ez összeesküvés elmélet. Gyűlölöm a gyógyszerek minden formáját, igyekszem elkerülni.

Ebben nem nyitok vitát, ez a véleményem. Sok nő csak a pasi kedvéért áll rá erre. Én nem fogok, sem a páromnak, sem másnak a kedvéért. Korábbi betegségem kapcsán is megmondták, eszembe ne jusson ilyeneket szedni.

Ha még meg is gondolnám magam, mint mondtam: rendszertelen vagyok pirulák terén, biztosan előbb-utóbb gond lenne belőle. Ez tény: egy betegség miatt szteroid tartalmú szereket szedtem egy évig, ennyi idő nem volt elég, hogy megszokjam időben bevenni, örökké elfelejtettem, késve vettem be, vagy kihagytam. Belőlem az ilyen rendszeresség totálisan hiányzik. Márpedig a védekezés nem játék. Tehát mindent összevetve, semmilyen téren nem nekem találták ki ezeket. Nem fogok róla orvossal konzultálni, mert nekik az a dolguk, hogy felírják, ezért fizetik őket, nem fognak mást mondani, minthogy ez jó. Én már beszoptam az ilyen lelkes orvosokkal párszor, ez is csak erősített a már meglévő gyógyszerutálatomon.

Vegyem ki a részem a védekezésből? Mivel én húzom fel minden egyes alkalommal a farkára, mert ő nem tudja, úgy vélem, ezzel már kiveszem a részem. Konkrétan mire gondoltál, mikor azt mondtad, nekem is ki kell vennem a részem? Most valaki vagy gumival védekezik, vagy bogyóval. (a köztes megoldásokat, krémeket, spirált meg ezeket hagyjuk) Vagy hogy gondolod, hogy nekem IS ki kellene vennem a részem. Ha gyógyszert szednék, nyilván a gumi nem kéne, mert eleve az lenne az ideális, ha az nem akadékoskodna. Akkor ebben mi a megosztás? Vagy én védekezem, vagy ő... Csak ugye párkapcsolatokban ez 90%-ban a nőre hárul... A férfi kényelme érdekében.


A nedvességgel nincs baj, engem baromi könnyű felizgatni, és még sok is, síkosítóra nekünk aztán semmi szükségünk, eláztatom az ágyat.

És még kielégíteni is igen könnyű engemet. Pl. már mentem el úgy, hogy csak a fülcimpámat nyalogatta.

A gond ezen a téren is vele van: ha állna a farka, igazából nekem bő 5 perc elég lenne. Ő viszont százból, ha ötször elélvez szex közben, akkor sokat mondtam.


Valóban nem mutattam még meg neki a cikket, de megfogom. Már, ha érdekli, mert bár azt mondta, együtt megbeszéljük a továbbiakat, illetve ki akarja kérni más urológus véleményét, láthatóan semmit nem akar ez ügyben lépni. El van felejtve, épp mint a szexuális életünk. Idén talán január első hetében szexeltünk, azóta sem...

Ha finoman kérem, akkor fel van háborodva, hogy én rá akarok erőltetni dolgokat. Ha azt mondom, mikor akar másik orvoshoz menni tanácsért, akkor hárít. Nem akarom, hogy potyára körülmetéljék, de akkor tegyen már valamit. Én nem mehetek helyette...

2013. febr. 5. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!