Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzés után fityma...

Gombás fertőzés után fityma szűkület?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19 éve fiú vagyok, a napokban arra lettem figyelmes hogy nagyon viszket a makk körül, a fityma alatt.

Hamar kiderült hogy gomba, miután elmondtam szüleimnek - mondták nekik is sokszor elő fordul, érzékenyek és hamar felszedik, aztán egyik a másikat megfertőzi, doki a Clotrimazol kenőcsöt ajánlotta.

pár napi kenegetés után elenyésző a viszketés, de rögtön érdekes jelenséget tapasztaltam, a fitymát nehezen tudtam hátra húzni, nyugodt állapotban nem volt gond, merevedéskor viszont nagyon feszített.

Még soha nem volt semmilyen nemi próblémám, legalábbis amiről tudnék, és most egymás után kettő, közre játszik hogy rövid a fitymafék is.


Gondolom a vége így is úgy is Doki lesz, hiszen utána néztem nem szabad ezzel hallgatózni.

A kérdésem az lenne, hogy ez a hirtelen szűkölés a Gombásodás miatt léphetett fel? Lehet nagyobb következménye is?

Sajnos nem tudok dokihoz menni az elkövetkező hetekben,fontos tanfolyamon veszek részt amiből egy nap kimaradás is pótolhatatlan.



2013. jan. 9. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ez összefüggéssel a gombásodással,már mint a szűkület kialakulása.Forditottan már igaz lehet
2013. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell egy nap az Urológiára! Felhívod, kérsz időpontot, előtte negyed órával odamész, megmutatod.


A gomba még elmúlik kenőccsel, de a szűkület az nem. Érdemes mielőbb megcsináltatni, nehogy úgy járj, mint az a szerencsétlen beteg srác, aki naponta ír ide litániát, hogy elhalt a makkja, meg hogy nem sikerült neki a körülmetélés, és emiatt lelkibeteg!

2013. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó :)) Hát ez jó, jót nevettem rajta :D

Köszi a válaszokat

2013. jan. 9. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább szomorú.
2013. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg érdemes odafigyelni a problémákra.

Nekem pl rosszul sikerült a körülmetélés, ami eleve nem tudom, hogy hogy sikerülhet JÓL....

A makkom nekem pl nem halt el, de nagyon ronda, foltos, hámlik, kérges tapintású. Ezért kell az előbőrből a lehető legtöbbet megtartani, mert funkciója van. Csak a gombától kell, hogy megtisztuljon....

2013. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!