Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület lehet?

Ez fitymaszűkület lehet?

Figyelt kérdés
Szóval, normál állapotba a fitymámat teljesen hátra tudom huzni a makkomig, de merev állapotba csak egy kicsit tudom hátrahuzni szóval nem megy úgy végig mint lankadt állapotában. És ha merev állapotból visszahúzom, akkor a péniszem elveszti a keménységét,(tehát mikor kemény akkor nem tudom visszahuzni a fitymám) és így már gondot okoz nemi aktus közben a behatolás... (aggódok)

2013. jan. 3. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Jogosan aggódsz, menj el orvoshoz.
2013. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez már kissé az,de gyakori kézimunkával még lehet ezen segiteni
2013. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Először is hány éves vagy? A tágítás 12-13 éves korig használ max 14. Ha ettől több vagy akkor orvos kell!
2013. jan. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokkal több, 22.
2013. jan. 4. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Az életkor nem egy szent és sérthetetlen valami, hogy ha elérsz N évet akkor hirtelen alakíthatatlanná válik a fitymád...


18-19 évesen is lehet nyújtással orvosolni a dolgot, felnőtt emberek is csinálták már sikerrel. Nem mondom, hogy 100%-os lenne a sikeresség, de attól, hogy 22 vagy, nem kell megfutamodni a lehetőség elől.

2013. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Menj el orvoshoz, mutatsd meg, és majd elmondja, hogy kell-e vele valamit kezdeni. Egy kezdődő fitymaszűkület első jele lehet. Fitymaszűkület bármelyik korban kialakulhat, és szerintem nem lehet házi módszerekkel, huzogatással megoldani.
2013. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem viszont vannak alternatívák, amikkel egy fitymaszűkületet meg lehet többféleképpen is oldani akár! Ez persze nem mindenkire igaz, hisz mindannyian különbözünk egymástól, de a többségre azért igen.


Vannak, akik akik többet és szakértőbb fejjel tudnának nyilatkozni ezekről a dolgokról, én csak annyiban tudok segíteni, hogy odairányítalak egy másik oldalra, amelyben találhatsz többféle megoldásról szóló tippeket, és segítőket is akár. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2013. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!