Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület műtét után is...

Fitymaszűkület műtét után is fennáll mi a probléma?

Figyelt kérdés
mitől van
2012. dec. 28. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
menj vissza az orvoshoz
2012. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

valószinű nem jól dolgozott a doki .

menjél vissza .

2012. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 év után is előfordul ilyen?
2012. dec. 28. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezekszerint nem távolították el az előbőrt, hanem ... mi volt? Bemetszés? Plasztikáztak? Részlegesen metélték?

Egy picit jobban be kell vágni, ennyi az egész, ne csüggedj. Azért az egész előbőrt ne csonkoltasd le, azzal én nagyon megjártam és sokat fizetnék érte, ha ilyen problémáim lennének, mint neked, ahelyett, hogy itt állok és teljesen le vagyok csonkolva :(

Mindenesetre menj vissza a dokihoz, akármi van. Ha meg csak teljes körülmetéléssel tudná megoldani neked most másodszorra, akkor tudd meg - szerintem - hogy vajon cukorbeteg vagy-e (ez elő szokott fordulni, nem csodálkoznék ezen, ha kiderülne ezek után) de valamit mindenképpen lépni kell.

2012. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de mi a bajod neked Kérdező?

Ebből a kérdésből SEMMI nem derül ki, csak annyi, hogy műtöttek fitymaszűkülettel. Ember legyen a talpán, aki érti mi ez a zagyvaság, amit itt nyitottál!?


Elárulnád mi a bajod még mindig? Hogy hány éves vagy, mit csináltak vele, mikor csinálták azt vele...ilyenek?! Olyan ugyanis nincs, hogy fitymaszűkület műtét. Ez alatt sokmindent lehet érteni, éppen ezért konkrétizálj!

2012. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat, ezért menj vissza. Jó lenne, ha egy jó orvost keresnél, és nem sintérnek a kezére adnád magadat
2012. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!