Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Titeket rúgtak mér tökön? Hogy?

Titeket rúgtak mér tökön? Hogy?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Még nem.
2012. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy mér, azt nem tudom, de nem!
2012. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Páromat véletlenül. Csak hülyéskedtem vele és véletlen megütöttem. nem nagyon, de fájt szegényemnek, de fél 1 óra múlva elmúlt.
2012. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Edzés.. belső combra irányzott rúgás 2 órás edzés végén, fáradtan kicsit feljebb csúszott.

Az a gond, hogy mi mindig életszerűen gyakorlunk.. még a lassú rúgás is aránylag nagy nyomatékkal bír (gyorsan ezért életveszélyes).

Hát megesik.

2012. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem egyszem még àltalánosiskolában tökönrúgott egy másik gyerek. Az sem volt népünnepély!
2012. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kosárlabda pannant rá. Pokerface, futok tovább, nem vette észre senki. Bár egész tesiórán sajgott.
2013. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Általános iskolában viccelödtem egy karatés lánnyal hát az első dolga az volt hogy a férfiasságomba térdelt...Azzonnal odakaptam és fél oráig a mogyoroimat szorongattam...Aztán elbeszélgettem vele
2013. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szatmaridavid1 válasza:
Engem egy sorozatos tökönrúgás terített le a földre majd még ott röhögtek a csajok hogy mien szánalmas én meg markorásztam a tököm mert fájt vége
2014. jan. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, még suliban egy másik srác. Velem szemben állt, beszéltünk vmiről, aztán váratlanul beletérdelt a mogyoróimba.
2014. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja még hatodikban. Az egyik osztálytársammal én voltam a hetes. Ő kiment WC-re vagy valahova, én meg egyedül maradtam az osztályban. Az egyik hetedikes làny meg be akart jönni, de nem engedtem, azmeg erősen tökön térdelt. Azonnal összeestem és vagy tíz percig fetrengtem és szorongattam a mogyoróimat. Ő meg közben az egyik gyerek táskájából kivett valamit és gyorsan elfutott. És még volt pofája "megköszönni".
2014. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!