Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivan akkor ha tökön üt egy lány?

Mivan akkor ha tökön üt egy lány?

Figyelt kérdés
Engem valamelyik nap egy lány tökön ütött.Lehet ebből valamilyen probléma?
2012. okt. 5. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, de egy darabig biztos kellemetlenül érzed majd magad. Amikor a haveromat tökön rúgta az öcsikéje, egy 10 percig ugrált, lefeküdt, aztán megverte, de nagyon a tesóját.
2012. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Maradandó károsodást is szenvedhetsz, megrepedhet a heréd, belső vérzés, heresorvadás. Csak jelzem, ha maradandó károsodás ér, akkor az súlyos testi sértés, a csaj simán kaphat érte akár felfüggesztett börtönt is (így ütögessétek poénból mások heréit)
2012. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gyerekem lehet ettől függetlenül?

És én ezt honnam tudom megállapítani,hogy maradandó károsodás ért-e engem?

2012. okt. 5. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Fordulj a háziorvosodhoz, ő tud valamit mondani.
2012. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Nyugi, nem lesz semmi bajod!! Baromi fájdalmas tud lenni az igaz, de a herék megfelelő védelemben vannak ettől függetlenül. A herék a testhez vannak erősítve és olyan szivacsos anyagból vannak, amelyek az ütések legnagyobb részét elnyelik.

Nagyon extrém módon kell ahhoz valakit herén ütni, vagy rúgni, hogy komoly sérülés keletkezzen (vérzés, repedés).

2012. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha rendben köszi a választ!
2012. okt. 6. 06:40
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
ettől függetlenül könnyű testi sértés, becsületsértés és egyéb miatt simán feljelentheted.
2012. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nyugi, ha nem baseball ütővel vert tökön akkor nincs baj. Engem focilabdával találtak el a legutóbbi alkalomkor és még nem volt baj, bár egy ideig kételkedtem benne :D
2012. dec. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha véletlen volt, kuporodj össze magzatpózba és hörögj mint aki a halálán van. A lánynak borzasztó lelkismeret furdalása lesz, győzd meg, hogy csak akkor múlik el a fájdalom, ha egy jó órán át maszírozza őket.


Ha direkt volt és igazságtalan, vágj pókerarcot, és neveld meg a szukát.


Ha megérdelmeted, akkor lődd ki a csípőd, tedd szét a lábad és könyörögj, hogy rúgjon meg mégegyszer! Legalább a hülye emberek nem szaporodnak és csinálnak még több idiótát!

2013. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!