Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy néz ki egy részeg szeme?

Hogy néz ki egy részeg szeme?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a párom a napokban úgy jött haza, hogy totál piros volt a szeme. Állítja, hogy nem szívott füvet (amúgy Holland a párom), meg hogy ő fáradt, meg kiszáradt a szeme, azért ilyen.. (még a klóros medencés viccet nem hallotta hála az égnek...)..

Bizom benne, mert csak.. De nem bízom benne, mert nagy kópé néha, és nekem nincs kedvem bablevest vinni majd utána... (Németországban vagyunk)

Tehát, most hogy körbeírtam az előzményeket és a tényeket, lehet egy embernek bepirosodva a szeme, ha iszik? --- L


2012. nov. 26. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, ha alkoholmérgezése van, de szinte bármitől lehet valakinek piros a szeme.
2012. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem haragszol, de irtó jót nevettem!

Azért ha ez egyszer fordul elő, nem a világ vége! Ugye???

2012. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezer más dologtól lehet valakinek piros a szeme .

A férjednek igaza van .Olyan fáradt,hogy már alig lát meg téged is .

2012. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Najó, azt elfelejtettem írni :D, hogy ha füvet szív, akkor piros a szeme, s általában, eddig legalábbis, mikor ivott, nem volt piros a szeme. Továbbá a haverjai csípik a szememet, (az övét nem...), s a haverjainál van fű, de megígérte, hogy No-ban nem szív.... S háromszor fordult elő eddig, hogy becsípve jött haza, és piros volt a szeme, az utolsó alkalommal (amiután ide írtam) ráadásul még nyugodtabb is volt, piros is volt a szeme, de állította, hogy nem szívott....

De ezek a tünetek nagyon hasonlítanak arra az esetre, mikor füvet szív, és akaratlanul is arra gondolok, hogy sumákol.....

Kinek piros a szeme még, ha iszik és fáradt?

2012. nov. 28. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!