Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most töltöttem 14-t 2 hete és...

Most töltöttem 14-t 2 hete és a péniszem hossza gáz?

Figyelt kérdés
Erekció közben rendesen a pénisz tövétől mérve 8 cm :( Azt mondjak hogy 14 évesen már 14-17 centik egyeseknek de fogalmam sincs mennyi az igazi átlag.Szóval megtudnátok mondani hogy mettől meddig az átlag hossz?Ja és kicsit hülyeség ez de a sok maszturbálás befolyásolja a nővést?Csak értelmes válaszokat ha lehet!:)

2012. szept. 15. 18:28
1 2
 11/16 Salyt ***** válasza:

Nem kell orvoshoz menned - akár 14 éves vagy, akár idősebb. Még csak 14 vagy, és 20-22 éves korodig még fog nőni. Ha majd 25 évesen sem leszel a méreteddel elégedett, esetleg akkor lehet szó valamilyen műtétről, amiről máris lebeszélnélek!

Egyébként a haverjaid/osztálytársaid többsége nagyít, nekik sem lehet sokkal nagyobb ilyen korban. :)

Szóval nyugi, tégy türelemmel pár évig.

2012. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzászólót kiegészitve

Azt már nem irta alul,vagy felül legyen a vonalzó.

Hát felül legyen ,kicsit befelé nyomva a szemérem csont

közelébe .

Aztán akkora lesz amekkora .Ezzel teljesen felesleges orvoshoz menni.A növesztésre még nem találtak ki semmilyen hatásos gyógyszert,gyógymodot.Ha ilyet tudnál jelezd a legközelebbi urológusnál,és megemeli előtted a kalapját !! Csak műtéti kisérletek vannak,amelyek kevésbé hozzák a várt eredményt ,néha még kisebb is lesz.

Gyereknél a műtét meg szóba sem jöhet .Javaslom a biológia ezen részének elolvasását

2012. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

SALYT válaszához.

Hol olvastad hogy egy fiunak 22 éves koráig nől?

A haja az igen ,még évekig is aztán .

A nemi éréssel ez is befejeződik,és nagyon későn érő az akinek ez addig tart.

Tájékozodjál ,mielőtt butaságot írsz

Vagy veled talán igy volt,és Te vagy a kivétel ?

2012. szept. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Salyt ***** válasza:

Tájékozódtam.

Vannak kivételek.

És vannak későn érők.

És lehet, hogy a kérdező srác se nem későn érő, se nem kivétel, de még rendesen benne van a szórásban, hiszen MÉG CSAK 14.

Továbbra is nyugi! :)

2012. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mivel még tök alacsony vagy ezért normális,mert az kisnövésűek,persze kamaszokról van itt szó általában kisebb pénisszel rendelkeznek akár 15 éves korukig is és később kezdenek el fejlődni,szőrősődni,magömlés,sperma is van hogy sokkal később termelődik náluk.Maszturbálásnak semmi köze a pénisz növekedéséhez,amit elkezdesz fejlődni,magasságra is nőni a péniszed is elkezd majd nőni szépen.

14 évesen olyan 165-173 cm között vannak az átlag magas fiúk és nekik 12-15 cm szokott lenni,ja meg sokan hazudoznak a mérettel kapcsolatban is.Te meg még igen alacsony vagy,szóval normális,későn érő vagy.

Szőrősődsz már?-az is 12-13 éves korban már nővekszik normál fejlettségűeknél.Szerintem csak későnérő vagy.

2012. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szüleid is alacsonyak?Nem gáz,csak ne mondogasd senkinek,majd megnő,szerintem is elég későnérő lehetsz,nagyon picike vagy.De kiénzetileg látszik rajtad a korod,szóval csak alacsony vagy,vagy fiatalabbnak is nézel ki?Serdülsz már?
2012. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!