Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most töltöttem 14-t 2 hete és...

Most töltöttem 14-t 2 hete és a péniszem hossza gáz?

Figyelt kérdés
Erekció közben rendesen a pénisz tövétől mérve 8 cm :( Azt mondjak hogy 14 évesen már 14-17 centik egyeseknek de fogalmam sincs mennyi az igazi átlag.Szóval megtudnátok mondani hogy mettől meddig az átlag hossz?Ja és kicsit hülyeség ez de a sok maszturbálás befolyásolja a nővést?Csak értelmes válaszokat ha lehet!:)

2012. szept. 15. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Pisilni tudsz vele nem? akkor hol a probléma?

A maszturbálás nem befolyásolja a növekedését.

2012. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és a magasságom 152 cm körül és a péniszem átmérője 6 cm
2012. szept. 15. 18:33
 3/16 A kérdező kommentje:
nem nincs probléma az átlagos méretre vagyok kivancsi:)
2012. szept. 15. 18:34
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

6cm az átmérője????????


Ez is azt bizonyítja, hogy a matekkal többet kéne foglalkoznod mint a pö.csöd mérésével!!

2012. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
:P Akk rossz mértékegységgel mértem a másikkal 3 cm
2012. szept. 15. 18:40
 6/16 A kérdező kommentje:
nekem a végleges lesz 16-17 aval megelégedek:)Csak kivancsi vagyok hogy benne vagyok-e az átlagba mert sokan nagyokat mondanak ekkora korban bar azt mondjak mindenki kamuzik par centit vagy tobbet de én nem tényleg annyi.
2012. szept. 15. 18:45
 7/16 anonim ***** válasza:

mi az hogy rossz mértékegység?? :D Szimplán hülye vagy.

Szerintem átmérő helyett kerületet akartál írni.....

2012. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igazad van XD nagyon idiota vagyok 6 cm a kerületje :)
2012. szept. 15. 18:52
 9/16 poiu ***** válasza:

A péniszt úgy mérik, hogy meróleges legyen a hasra. Ha a tiéd égnek áll, akkor pár centivel kevesebbet mérsz. Tehát hajlítsd le, hogy párhuzamos legyen a padlóval. A másik probléma, ha kövér vagy, több centit elvehet a zsírpárna. Ezen csak a fogyás segít.

Ha ezzel együtt 8 cm, akkor bizony kicsi, érdemes lenne beszélni a családi orvosoddal.

A maszturbálásnak nincs hatása a méretre.

2012. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"A pénisz átlagos hossza felnőtt férfinél ernyedten kb. 7 és 10 cm között, merev állapotban pedig 13 és 18 cm között van", de Te még nem vagy felnőtt, így nincs miért aggódnod, be fogod hozni még! Arról, hogy 14 évesen mennyi az átlag, nincs szakirodalom, mert fejlődésben lévő fiúkról van szó.


"Azt mondjak hogy 14 évesen már 14-17 centik egyeseknek", de Te nem egyesek vagy, hanem Te!!! Minden ember egyedi, így a fejlődése is. A péniszed is fog még nőni, ahogy Te magad is. A maszturbálás nem befolyásolja a pénisz méretét, sem előnyére, sem hátrányára.


Bocs, de nem a tiéd a múltkori aggódó kérdés is?

2012. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!