Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan húzzam fel az óvszert...

Hogyan húzzam fel az óvszert ha rövid a fitymafékem? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Olyannyira rövid hogy pont a makkom alá ér, az alá már csak erőltetve (még egy nagyon picit tudom húzni még nem fáj, de magától nem megy). Így pedig nem tudom hogy hogyan kéne óvszert húznom, mert még a felhúzás még nagy nehezen meg is oldom (nem úgy ahogy kéne, hanem egy picit letekerem és úgy húzom rá) de amikor a makkomon fel-le jár a fitymám, akkor szép lassan lecsúszik a gumi.

Hogy tudnám ezeket megoldani? A rövid fitymafékemen csak a doki tud segíteni, vagy tudok én is kezdeni vele valamit?

Előre is köszönöm a válaszokat!

17/F



2012. aug. 30. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ezzel a problémával orvorhoz kellene fordulnod.
2012. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Házi barkácsolás nem segít. Szerintem csináltasd meg a műtétet: minél hamarabb, annál hamarabb túl leszel rajta!
2012. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 varazslo89 válasza:
Szia, én pont ma voltam ezzel dokinál.Meg is műtött azonnal.Kb. 3 percet vett igénybe.A büszkeséget félre kell rakni.Jó eséllyel úgysem találkozol velük többet.Meg amúgy is ők több száz ilyet láttak már, úgyhogy nem negy durranás ez nekik. Tb-vel ingyenes és nem szikével vágnak hanem magas frekvenciás elektromos késsel. 18 éves kor alatt viszont csak szülőkkel mehetsz.
2012. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 17 évesen csináltattam meg, még télen. Nagyon szar volt, hogy pont a makkomig tudtam hátrahúzni, és utána a makkom is ment tovább a bőrrel (hajolt előre). Így nagyon rossz volt, amikor egy csaj kezelésbe is vette.


Mondtam jólvan. Megér egy műtétet, hogy életem végéig semmi gondom se legyen többé vele.


Megműtöttek, 2 hónap múlva elvoltam ájulva, olyan teljesítményre tettem szert :D

2012. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!