Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem?

Rövid a fitymafékem?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ez műtétre szorul, vagy még nem? Olvasgattam a témában és semmi kedvem 40000-et kicsengetni magánklinikán (nem is lenne miből).


A felső képen az látható, hogy mennyire jön hátra a bőr, amikor már feszül, de még nem fáj, a másodikon pedig ugyanaz alulról fényképezve, hogy a makkot mennyire görbíti be.


[link]


[link]



2012. aug. 12. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szorul műtétre. Az enyém ennél sokkal rövidebb, és nem késeltettem meg.
2012. aug. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is tb támogatással is megcsinálják ha tényleg szükséges de szerintem sem szorulsz rá. Én megcsináltattam pedig valójában nekem sem volt gondom vele, csak annyira volt rövid, hogyha kézzel csinálta nekem egy csaj és teljesen hátrahúzta a bőrt akkor lebólintott mint erős fékezeskor az ember feje a kocsiban :))). Valójában csak akkor indokolt ha sexnél berepedezik, elszakad vagy annyira feszül, hogy fájdalmat okoz.
2012. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam magánban, és szerintem jó lett, bár még erősen a gyógyulás fázisában vagyok esztétikailag is jobb. De előtte évekig így használtam mindenféle póz meg dolog sikerült annyi volt, hogy óvszer nélkül néha feszült és egyszer elrepedt.
2012. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tomikám te vagy az?
2012. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!