Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek van fitymaszűkület...

Szerintetek van fitymaszűkületem? (lent részletesen)?

Figyelt kérdés
Na szóval kezdjük ott hogy ha nyugalmi állapotban van akkor ha tiszta simán hátra tudom húzni a fitymát a makk alá, ha fel vagyok izgulva akkor is hátra tudom húzni a makk alá csak nehezebben megy, és picit szorít ha makk att van a fityma. És a fityma a húgycső körül kb. fél centiméter(5mm) hosszúságban nem takarja le a makkot nyugalmi helyzetben. Azt szeretném megtudni hogy lehet-e fityma szűkületem, ha van akkor esteleg van rá megoldás hogy ne műtsenrk meg??://

2012. aug. 12. 22:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Korom 12 tudom lehet fiatal vagyok még de egyre inkább idefes vagyok://:S
2012. aug. 12. 23:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tökéletes az állapotod. Ha fitymaszűkületed van az fáj ha merev állapotban felhúzod. Égető feszítő érzés. Vagy mereven egyáltalán nem lehet felhúzni.

Annak meg örülni kell, ha nem takarja a makkot a fityma teljesen. Mert így szárazabb és nem lesz kellemetlen szaga, és nem kapsz el olyan könnyen minden fertőzést.

2012. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:) és tudjátok mi lehet akkor a bajom??
2012. aug. 13. 11:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az volt a gond, hogy a makkom alatt ilyen fehér sz.r volt??:S:D
2012. aug. 17. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
az mosni kell enyi :D
2012. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fehér cucc amiről írtál szmegma,mindig mosd ezentúl alaposan meg a péniszed és heréidet is mosd azt is meg kell.De esténként merev állapotban a péniszed midnig húzkod hátra párszor és idővel már nem lesz ilyen szorító érzés sem,mert szépen kitágul majd a fitymád.ERre nagyon figyelj oda.Még nincs baj,de ha nem figyelsz lehet,mert nőni fog,vastagodni a péniszed és ha elhagyagolod akkor előfordulhat enyhe szükület idővel.
2012. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Ja ez a fehér anyag szmegma,esti fürdözéses fityma nyújtást szerintem is érdemes lenne ha bevezetnéd ezentúl.
2012. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!