Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van?

Fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Amikor még nem áll fel a péniszem teljesen hátra tudom húzni , amikor pedig feláll akkor a makk mögött megfeszül a bőr de nem mindig. Ha fitymaszűkületem van ilyenkor mi a teendő, (körülmetélést nem szeretnék)?
2012. aug. 10. 17:38
 1/6 anonim válasza:

Elmész orvoshoz és elmondja mi a teendő.Lehet ,hogy megműtik.

Szerintem nem nehéz megjegyezni: ha az embernek problémája van orvoshoz fordul.

2012. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha még fiatal, lehet tágítani. Ha nem, akkor sem körülmetélés, van egy tágító műtét. Nem kell félni tőle.
2012. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2012. aug. 10. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és mond el ha az orvos hozzná elő a körülmetélést mint megoldást,hogy ez semmiképpen sem szeretnéd.De van fitymaplasztika is,ekkor csak a szükületet szüntetik meg és megmarad a fitymád.De akár rövid fitymafék is lehet a gond,azt meg lézerrel szoktál átvágni,mindkettő rutin műtét 20 perc max,de előbb úgyis mindent megbeszéltek az orvossal alaposan.Ha kell több orvost is megkérdezhetsz.
2012. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha enyhe a szükületed és valóban fitymaszükületről van szó,akkor nem kell körülmetélniük téged.Otthoni módszer a meleg vízben esténkénti fityma hátrahúzogatása persze merev állapotban és óvatosan ameddig tudod,nem erőltetve,de ha 2 hét alatt sem javulna akkor orvoshoz kell menni,sőt utóbbi a legjobb megoldás,az a tuti.
2012. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Zuhany alatt mindig hátra van húzva csak nem merev állapotba, de köszi kipróbálom remélem sikerülni fog :)
2012. aug. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!