Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gázos, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gázos, ha fitymaszűkületem volt, és megcsináltattam, de kicsit lehet hogy csúnya lett?

Figyelt kérdés

Konkrétan úgy gondolom, hogy nem metéltek körül, hanem csak megvágták a bőrt.Nem tudom miért így csinálták, még kicsi voltam. Azóta nyúlt is rajta a bőr, és ha nem merev, akkor elég csúnya, mert sok bőr van a végén. Ha merev, akkor annyira nem zavaró, de akkor is fityeg az elején egy kis bőr. De rendesen hátrahúzódik, avval nincs gond. Nem tudom ez a lányokat mennyire befolyásolná, az előző barátnőmet nem zavarta.


Bocs a szóhasználatokért, máshogy nem bírtam leírni. A segítségeteket köszönöm.


2010. szept. 19. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj vele.
2010. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak elég csúnya, mikor nem merev, úgy kb. 2cm plusz bőr lóg az elején, még a makk előtt. Ha pedig merev akkor úgy 1, 1,5 cm. Ha hátrahúzom, akkor az oldalán látszódik, és érződik a kidülemkedés.


Konkrétan azt csinálta az orvos, nem mondta hogy milyen lesz, csak kérdezte, hogy körülmetéljen e vagy csak vágja meg a bőrt, és akkor mondtam, hogyha nem muszály, ne metéljen körül. Erre ő belevágott a szűk fitymába, és most úgy tud szétnyilni rendesen. Már szépen beforrt, csak sok bőr maradt rajta, és még több is lett. Kb. ez a 2cm plusz.


Az a gond, hogyha ez nem is baj, nekem valamiért kicsit önbizalomhiányt okoz, mert ha újonnan ismerkedek, és ezt meglátják a lányok, akkor nem tudom, hogy fognak rá reagálni.


Na, kiírtam magamból. Valamivel jobb. :)

2010. szept. 19. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire korlátoz téged és problémát okoz, akkor metéltesd körül magad.
2010. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyi, lehet hogy ez sablonszöveg, de igaz: ha szeret egy lány, nem érdeklik az ilyen apróságok. Nálam, és barátnőimnél így van. Nem tudom a barátnőimnél mik azok a bizonyos dolgok (mert ez azért már magánügy), csak mondták hogy az ő barátjuknak sem minden testrésze tökéletes, mégse érdekli őket. Nálam ugyanez. Szeretem és ez a lényeg. Mondok példát, a barátomnak kicsit szőrös a háta, ami eddig megmondom őszintén, hát nem indított be más pasikon ha megláttam. De amikor összejöttünk, ezt nem tudtam róla, de megláttam, és semmi, még csak furcsa érzésem sem volt. Tökre nem érdekelt az egész.. Sőt, szeretem ezt rajta mert így olyan férfias :D

A te esetedben ugyanez lesz, k*rvára nem fogja érdekelni a csajt hogy neked milyen hibáid vannak. Te ha szeretsz egy lányt érdekel hogy egyik melle kicsit nagyobb mint a másik? Vagy ha nem pont olyan odalent mint amilyennek elképzelted, az érdekel? Szerintem nem. Csak nyugi ;)


Bocs h hosszú lett..

2010. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekelne, ahogy mondod. Köszönöm. Nem lett hosszú, pont jó. :)
2010. szept. 19. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!