Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gázos, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gázos, ha fitymaszűkületem volt, és megcsináltattam, de kicsit lehet hogy csúnya lett?

Figyelt kérdés

Konkrétan úgy gondolom, hogy nem metéltek körül, hanem csak megvágták a bőrt.Nem tudom miért így csinálták, még kicsi voltam. Azóta nyúlt is rajta a bőr, és ha nem merev, akkor elég csúnya, mert sok bőr van a végén. Ha merev, akkor annyira nem zavaró, de akkor is fityeg az elején a bőr. De rendesen hátrahúzódik, avval nincs gond. Nem tudom ez a lányokat mennyire befolyásolná, az előző barátnőmet nem zavarta.


Bocs a szóhasználatokért, máshogy nem bírtam leírni. A segítségeteket köszönöm.


2011. febr. 20. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
képet :D
2011. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaja képet :D
2011. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és a fityma abszolút nem érdekel. Ne parázz!
2011. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hali!


"az előző barátnőmet nem zavarta."

Akkor a többieket miért zavarná? Mi miatt bizonytalanodtál el?

Egyébként keresztirányú bemetszést végeztek el rajtad, vagy más fitymaplasztikát? Úgy érzed túl látványos, vagy mi alapján mondod, hogy "csúnya"?

Korod mennyi?


Üdv: EE

2011. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fogták és csak megvágták a szűk résznél, de nem körülmetéltek. Azután megnyúlt és lóg rajta a bőr. Főleg akkor látványos ha nem merev. Ha merev akkor is ha előre húzódik a bőr, úgy egy cm-re lóg a bőr.


Viszont most már rendesen hátrahúzódik. De lehet jobban jártam volna ha körülmetélnek.


Amúgy 20 vagyok.

2011. febr. 21. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát bemetszették.

De miért jártál volna jobban, ha TKM-elnek (Teljesen KörülMetélnek)? Mások azért sírnak, hogy visszakaphassák azt, amit elvettek tőlük... éppen elég ilyen kérdés van a "férfiak egészségében"...


Attól még, hogy lóg, miért baj?


EE

2011. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan bajnak nem baj, egy kicsit zavar. Amúgy köszönöm.
2011. febr. 22. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!