Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet vakbél gyulladás?

Ez lehet vakbél gyulladás?

Figyelt kérdés

Kedd este óta érzek valami fájdalmat a köldököm körül, de inkább a jobb oldalon, olyan nyomás szerű. Nagyon megijedtem, azt hittem reggelre elmúlik, de nem múlt el. Lázam nem volt, hányingerem se és Wc-re is csak napi 1x járok. Olvastam, hogy ha háton fekve fel tudom emelni a lábam húzódás nélkül akkor kicsi az esélye, hogy vakbél. Kipróbáltam, de nem éreztem semmi húzódást. Éjjel sem szoktam érezni és reggel is csak felkelés után fél órával. Jeget is tettem rá akkor teljesen elmúlik a fájdalom. Szerintetek vakbél gyulladás?


Köszönöm előre is!


2012. júl. 19. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt a többségnek, nincsen semmiféle paranormális képessége, amivel megvizsgálhatna a monitoron keresztül, persze vannak akik azt hiszik, hogy nekik van, de én rájuk nem hallgatnék... akár még köldöksérv is lehet, menj el orvoshoz...
2012. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vakbélgyulladás, mert akkor nem tudtam volna leírni ezeket a mondatokat akkora fájdalmaid lennének.
2012. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod, eléggé meg voltam ijedve mert ugye azt műteni kell. Előtte nap sok barackot ettem, lehet hogy az nem tett jót, de egy kicsit még mindig érzek ott valamit.
2012. júl. 23. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!