Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges hogy ez vakbél...

Lehetséges hogy ez vakbél gyulladás?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés volt már, de nem tudom eldönteni.. tegnap egyik pillanatról a másikra éles fájdalmam volt, nehezen kaptam a levegőt és hasonlók, estére ez nagyából elmúlt bár nyomásra még mindig érzékeny a hasam alatti rész, kiegyenesedni nem tudok vagyha igen akkor kicsit szúró érzés, ma hajnalba arra keltem hogy iszonyatosan fáj a hasam, vettem be gyogyszert meg meleg borogatást, reggelre nem fájt csak ha megnyomom vagy hasonlók, hányingrerem nem igazán van, étvágyam is van, szédülni se szédülök, azonban apukámnak már volt végbél gyulladása és mondta hogyha megnyomnjuk oldalt és hirtelen éles fájdalom akkor valószínüleg vakbélgyulladás van, nos nálam megvolt ahirtelen éles fájdalom :S este megyünk ügyeletre, számithatok vakbél gyulladásra? a műtét után 1 hónapra lehet már inteziven csinálni a dolgokat, csak mert akkor megyünk nyaralni..


ja hozzátartozik hogy a napokban fog megjönni, de máskor sose szokott különösebben görcsölni a hasam!


2012. máj. 21. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem mész most az orvoshoz? Miért kell megvárni az ügyeletet?
2012. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a háziorvos már bezárt, mellesleg 16 éves vagyok anyukámmal szeretnék elmenni, ő pedig 4kor ér haza..
2012. máj. 21. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!