Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvosi segítség nélkül tudok...

Orvosi segítség nélkül tudok ezzel mit kezdeni?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy túl érzékeny a makkom és félek,hogy így nem fogok tudni nemi életet élni.Nem voltam még lánnyal,de úgy érzem így nem is tudnék...A fitymám teljesen fedi a makkomat így gondolom emiatt érzékeny ennyire,hogy semmiféle ingerhez nem volt hozzászokva eddig,rettentően érzékeny,önkielégítést is csak úgy tudok végezni,hogy nem érek hozzá,csak a fitymához.Van erre valami olyan megoldás amihez nem kell orvosi segítség??mert nem szeretnék ezzel orvoshoz menni...

Valakinek esetleg van/volt ilyen problémája mint nekem?

Lehet ezt itthon kezelni,hogy elmúljon?

17/F


2012. júl. 11. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen. Fürdéskor kend be szappannal és próbáld úgy megérinteni, lemosni. Eleinte csak addig míg nem kellemetlen. Később ez oldódni fog és akkor már próbáld teljesen megfogni, dörzsölgetni.
2012. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként semmi gond, ez fiatal korban természetes jelenség. Nyugodj meg magától el fog múlni.
2012. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemi életet egyébként fogsz tudni élni ezzel is. A punci belseje rendkívül finom anyag, ugyanolyan érzékeny mint a makkod, nem fogja dörzsölni, csak gyengéden simogatni. :)
2012. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

beülsz a kádba először csak hátrahúzod

aztán kicsit simized viz alatt

szép lassan szoktasd hozzá az érintéshez

egyébként nem szoktad megmosni?

nem piros, nem fáj, nem gyulladt?

2012. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De szoktam mosni,csak az is nagyon fáj,ha jól beszappanozom a kezem és a víz alatt csinálom akkor elviselhető,de ha simán csak elkezdeném dörzsölgetni a kezemmel az nagyon fájna...
2012. júl. 11. 18:12
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja és nem gyulladt,semmi szokatlant nem vettem észre rajta,normálisan néz ki ezért is gondolom azt,hogy csak nincs hozzászokva a külső ingerekhez...

Úgy néz ki,hogy nemsokára sor kerül az első alkalomra és úgy érzem emiatt nem fog menni,vagy tényleg olyan a p*nci belseje,hogy nem fogja dörzsölni? mert elég ciki lesz ha közben abba kell hagyni miattam :/

Az eddigi válaszokat köszönöm,de jöhetnek még tippek,hogy mit csináljak amivel elmulaszthatom ezt...

2012. júl. 11. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs nagyon kiszáradva? Rendesen szoktad mosni? Egyébként nem csak úgy hogy be szappanozod kívülről és ennyi, hanem szépen lehúzod a bírt és vízzel. Meg persze nincs hozzászokva különböző ingerekhez ezért is van az hogy ha nem élsz gyakran nemi életet vagy egyáltalán nem akkor hamar elélvezel. Ezzel így baj nincsen de szoktatni kéne az ingerekhez, meg mosni sem ártana, valami bőrkímélő tusfürdővel javasolt.
2012. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!