Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért repedezik ki a fitymám?...

Mért repedezik ki a fitymám? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Az van hogy: Pár hónapja fedeztem fel hogy ha mfel van állva akkor látom hogy ki van repedezve olyan mintha meg lenne karcolva de semmi nem ér hozzá csak úgy magától, nem sok öszvissz 3 db repedés volt. Na ez nagy nehezen begyógyult, de mire begyógyult ujra eljött. Most is van egy kicsi(de már ezis gyógyuló félben van. De ha merev akkor ha lehúzom teljesen mégtovább szakad, és fáj is. Volt már valakinek ilyen? Orvoshoz nem nagyon szeretnék menni.:s

tegnap lettem 16.:)

Köszöntem a segítséget.;)


2012. júl. 7. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot !!
2012. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem lenne butaság megmutatni orvosnak.
2012. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az urológián olyan bácsik és nénik dolgoznak, akik azért tanultak rengeteget, mert szent küldetésnek tartják, hogy egész életükben mások gennyes, duzzadt, vérző, üszkösödő, büdös, ocsmány, selejtes, hibás, péniszét taperázhassák... ne vedd el a munkájukat...
2012. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

enyhe fitymaszűkület vagy rövid a fitymaféked és azért.

menj el dokihoz és ő majd megmondja mit kell vele csinálni!

2012. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!