Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől repedezik ki a párom...

Mitől repedezik ki a párom fütyije?

Figyelt kérdés
Párom fütyijének a bőrén időnként apró repedések jelennek meg. Fáj neki, elméletileg nincs semmilyen szexuális betegségünk, én rendszeresen járok nőgyógyászhoz nekem nincs semmi bajom. Monogám kapcsolatban vagyunk már régóta. Ez valami nemi betegség lehet, vagy van felnőtt korban is fitymaszűkület? Mint minden férfi nem igazán hajlandó orvoshoz menni. Időnként jelennek meg ezek a panaszok. Más is járt már így? Szerintetek mi lehet ez?
2012. febr. 14. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

"Mint minden férfi nem igazán hajlandó orvoshoz menni."

Ezt kikérem magamnak.

2012. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, tisztelet a kivételnek. Rosszul fogalmaztam :)
2012. febr. 14. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Van felnőttkorban is fitymaszűkület, és a leírásod alapján a barátodnak is ez lehet a baja. Egy 37 éves jó barátomat kb. egy éve műtötték vele (körülmetélték). Neki a kezdődő cukorbetegségétől alakult ki, amiről nem is tudott, így ennek köszönhette, hogy még a betegsége legelején felismerték a bajt. A berepedés csak ront a helyzeten, mert az hegesedni fog, ami még további szűkületet okoz. Vidd el urológushoz, minél előbb!
2012. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Akkor valószínű hogy ez lehet a probléma, ugyanis páromnak öröklötten van esélye a cukorbetegségre. Kb fél évvel ezelőtt rendelt el a háziorvosa vérvételt, akkor az éhgyomri vércukra (szerintem) magas volt, 6,2-es. De a háziorvos azt mondta ez normális. Akkor azt hiszem sűrgősen háziorvost váltunk és elkezdjük a kivizsgálást! Köszi a választ!
2012. febr. 15. 11:11
 5/6 anonim válasza:
Kend be neki testápolóval még örülni is fog neki!
2012. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A 6.2 az már magas. Egyszer hallgattam egy másfél órás előadást a cukorbetegségről, és ott mondta a doki, hogy a 6.2 már magas és azt már komolyan kell venni. Sajnos nem minden orvos veszi komolyan még ilyenkor a kezelés fontosságát csak később amikor már rosszabbra fordul a helyzet.

Ilyenkor még jól kezelhető.

2012. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!