Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elváltozás van a 2 herém...

Ha elváltozás van a 2 herém közt az 100% hererák?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.


De érdemes egy urológust felkeresni.


Üdv.

2012. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert olvasgattam róla és nem érzek semmilyen csomót/kat csak valamivel nagyobb az 1 ik herém mint a másik
2012. febr. 17. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak nyugalom.

[link]


Üdv.

2012. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, de ha nekem csak a gondolata felmerülne már a dokinál ülnék nem itt kérdezném meg. Még egy orvos sem tudna látatlanban biztosat mondani. Sőt mintavétel és laborelemzés nélkül sehogy sem.
2012. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A két here sosem egyforma méretű, állású, mint a páros szervek általában... Nyugalom.
2012. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon!!!! nagyonszépen köszönöm aki válaszolt!!! jah és kb mennyivel lehet kissebb az 1 ik mint a másik? hétfőn az lessz az első dolgom ,hogy elmegyek vele orvoshoz azért fő a biztonság
2012. febr. 17. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő a különbség. Valaki észre sem veszi, van akinek akár 1 centivel is lehet kisebb-nagyobb.
2012. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tetris ***** válasza:
Bár én nő vagyok, de hidd el a mi melleink sem tökéletesen egyformák. Az egyik mindig egy kissé másabb, vagy formailag, vagy méretében. Ez teljesen természetes.
2012. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!