Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon pattanásos vagyok nem...

Nagyon pattanásos vagyok nem tudom mit tegyek lehet valaki egész életébe pattanásos?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 19:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én 18 éves lány vagyok, amikor 12 éves lettem, azóta folyamatosan voltak pattanásaim, semmi sem segített, az sem, mikor elkezdtem szexuális életet élni, csak amióta fogamzásgátlót szedek. Sőt, az első, amit szedtem, az sem volt jó, de azt már kivonták a forgalomból, azóta másikat szedek, és azóta nagyon szép az arcom. Érdemes tehát ebben is körültekintőnek lenni. Vannak kifejezetten hozzád hasonlóknak való fogamzásgátlók, amik kifejezetten arcra vannak kifejlesztve, elvileg nagyon hatásosak, én a helyedben megpróbálkoznék vele.
2012. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Diane-35. Ez egy bőrgyógyászati készítmény, melynek a mellékhatása a fogamzásgátlás.
2012. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!