Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17-18 évesen ránc? MIt tegyek...

17-18 évesen ránc? MIt tegyek vagy mit vegyek?

Figyelt kérdés

Furcsa de a homlokomon megjelent egy közelről elég jól kivehető ránc egy csíkban vagy vonalban

jellemzőim: kicsit zsíros vagyok, sokat stresszelek , egésznap agép előtt ülök és nem sportolok, ja és szívgyógyszert szedek

ezek tuti nincsenek hatással a ráncra de azért leírtam


2012. jan. 16. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan nem ismerik ezt a teknikat, de kend be mustarral
2012. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 30 vagyok, de nekem is van 3 vízszintes ránc már legalább 10 éve. Magasabb a homlokom, már csecsemőkoromban is már ráncoltam. Engem nem zavar, mert máshol sehol nincs. Szerintem ez alkati dolog, és egyáltalán nem biztos hogy 30 évesen mindenhol ráncos leszel...példa rá én vagyok.
2012. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a v álaszt de bocsi, én még csak ember se vagyok, még csak 17 éves vagy mingyárt 18, szóval lehet megölöm magam mert mi az h ránc ennyi évesenn?????????
2012. jan. 16. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a gondolkodás barázdája, nem morfondírozol sokat? De lehe, hogy t sokat ráncolod a homlokodat, például ha esetleg nem tökéletes a látásod és hunyorogsz, nem kellene ennyit a gép előtt ülni.
2012. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bolond vagy te gyerek, mi az hogy megölöd magad egy ránc miatt, ne ülj annyit a gép előtt, igyál több folyadékot, és ha nagyon zavar menj el egy kozmetikushoz. Még az is lehet, hogy alkati dolog, talán a családban gyorsabban ráncosodnak, ettől még nem kell falnak menni, lesz az még több is. :-)))))



,

2012. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sminkelsz?
2012. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mimikai ránc lehet, nem hiszem, hogy elmúlik. Kozmetikust persze megkérdezhetsz, de jobb, ha elfogadod.
2012. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!