Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A herezacskoómban az erek megdagadtak, pontosan a bal felén1 most mit csináljak? Fürdés közben vettem észre! csak 12 éved vagyok! segítség!!!!
2011. dec. 14. 19:04
 1/6 A kérdező kommentje:
nem is biztos hanem ott valami girbegurba dolgot érzek1 DE MI LEHET AZ?
2011. dec. 14. 19:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Szólj gyorsan az Anyukádnak, hogy nézze meg. Ő majd eldönti kell doki vagy sem!
2011. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem is biztos hanem ott valami girbegurba dolgot érzek1 DE MI LEHET AZ?
2011. dec. 14. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne,hogy az ondóvezetéket érzed! Kisebb koromban én is megijedtem,azt hittem valami nagy baj van,de utánanéztem és rájöttem,hogy az csak az ondóvezeték!
2011. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Erőt és bátorságot kellene venned magadon, hogy megmutasd egy gyerekurológusnak! Beutaló nélkül felkereshető, szólj szüleidnek! Nekik mersz szólni? Elképzelhető, hogy herevisszér, amit orvos meg tud állapítani. Bántani nem fog, sem kinevetni. Ugyan olyan egyszerűséggel nézi meg a fütyidet, mint a házi gyerekorvosod meghallgatja a tüdődet. Minden nap ezt csinálja, ez a munkája. Semmi olyat nem fog tenni ami fájdalmas lehet.

2011. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali!

Figyelj picit ide, Pajtás!


Nyugodj meg, és ne ess pánikba! Szólj a szüleidnek, hogy mi a probléma. Ha a bal oldali herédnél girbegurba ereket érzel, akkor nagy valószínűséggel begyulladtak a herédhez vezető visszerek (varikokele), amelyek a vért visszaszállítják a herédből a szervezetbe. Ez sajnos gyakran előfordul a fiúknál, de csak a bal oldalon, azonban fontos, hogy szólj a szüleidnek, és el kell mennetek valóban a gyermekurológushoz.


Sajnos ebből nem hagyhatod ki a szüleidet, ugyanis ezt igen nagy valószínűséggel nem lehet másképpen megoldani, csak ha megműtik a heréd. Tudom, ez most elég ijesztően hangzik, főleg így 12 évesen, de hidd el, muszáj lesz, mert ha nem mentek el a szüleiddel, a doki magától nem műthet meg, ha pedig igazam van, és ez valóban az, nem fog a heréd továbbfejlődni, és nem leszel nemzőképes.


EZ JOBB NEM LESZ, CSAK ROSSZABB!

Ha most nem szólsz a szüleidnek, később bánni fogod, hidd el! :-o


Segíteni szeretnénk mindannyian, ezért kérünk téged arra, hogy ne szégyellj szólni szüleidnek, és MIHAMARABB MENJETEK EL a (gyermek)urológushoz! Oké?

Ha megjöttetek, írj! Ha kérdésed van, tedd fel bátran!

Hali!


Üdv: EE

2011. dec. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!