Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit gondoltok, lehet, hogy...

Mit gondoltok, lehet, hogy visszér?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy néha,2-3 hónaponként, az alhasi tájékom két oldalt érzékennyé válik, a mellékheréim is. Elég kellemetlen érzés, de ha alszom rá akkor jóval enyhül, néha teljesen. Most legutóbb, barátnőmmel smároltunk, úgy, hogy én feküdtem, ő meg rajtam ült, az alhasam tájékán. Ez jó sokáig tartott, és valószínűleg kicsit elszorította azt a tájékomat. Azt hiszem másnap reggelre alakult ki a fájdalom. Remélem tudtok segíteni F/17
2011. okt. 24. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hali!



1.) Ha a herevisszérre gondolsz, akkor annak az egyik jellegzetessége, hogy csak álló testhelyzetben vizsgál6ó, ill. tapint6ó, ebben az esetben (csak) a BAL heréhez tartozó ondózsinór erősen megvastagodottnak, egyenetlennek tűnik akár herezacskón xtül is, ha annyira súlyos. "Mint a tyúknyak", szokás azt mondani rá, annyira egyenetlenné válik a felülete. A herezacskó tapintásra duzzadttá, tömötté vál6. Kellemetlen húzó érzés jelentkezhet alkalmanként a bal herénél.

___ Ebben az esetben nincs mese,... >> UROLÓGUS(!!!), kben terméketlenné is vál6sz, ahogyan két spanomnál ez sajnos be is következett, leromlott spermiumkép miatt. :-(


2.) Ha viszont a láb visszerességére, esetleg thrombophlebitisre (felszíni combvéna-gyulladása, visszeressége) gondolsz, az a mozgásszegény, ált. túlzott állástól/üléstől bekövetkező pangás miatt alakul ki, és a térdtől felfelé a comb belső oldalán akármelyik oldalon megjelen7 egy gyulladt csík. Húzó-fájó érzés kísér7i magát a folyamatot.

___ Ekkor sincs mese >> ÉRSEBÉSZET és vérhigítók szedése javasolt, kben műtét (min. crossectómia)!


De ezek egyike sem gyakorol 6Ást az alhasi tájékra.


_ Vagy mire gondolsz? (Pontosíts kicsit!)

_ Miért nem kérdezed meg a háziorvosodat erről? dO.ob



Üdv: EE

2011. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A heréimen nem látszódik visszeresség, a combomon sem. Kitapogattam, és nem tűnik túlzottan vastagnak, bár nem tudom mekkora az átlag, és herenagyobbodást sem észlelek.

Azonban, heti két foci edzésre járok és nemrég azt tapasztalom, hogy túlzott megerőltetéstől kicsit fáj a bal térdem környéke. Ez lehet még attól,hogy egyszer egy nagyot estem egy héttel előtte, amikor kicsit meghúztam a bal lábam. Ezt megkérdeztem az edzőmtől, ő szerinte a növés miatt történhetett.(Ezt múlthét csütörtökön mondta)KÖszönöm a válaszod!

2011. okt. 25. 07:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Az alhasi tájékról annyit, hogy azon a részen szokott, ahol a fanszőrzet van,csak ez nem jutott eszembe.
2011. okt. 25. 07:35
 4/6 anonim ***** válasza:
a herevisszér járhat alhasi fájdalommal, mutasd meg urológusnak
2011. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam körzetinél, megnézte az alhasam, azt mondta, hogy nem visszér,valószínűleg a lábsérülésem miatt van és előfordulhat, hogy sérvem van.
2011. okt. 26. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Miféle lábsérülés?

Miféle sérv? S:-s


Üdv: EE

2011. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!