Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nőhet még a péniszem? Most...

Nőhet még a péniszem? Most állva 4-5 centi :S

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 00:00
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
A magasságommal nincs baj, mind a 2 bátyám ilyen volt, és csak ezután kezdtek el nőni.
2011. okt. 9. 18:47
 22/28 anonim ***** válasza:

szimmplán későn érő vagy


és már szőrösödöik?

szoktál maszturbálni?


ha 1 év mőlva sem kezdesz serdülni, menj el orvoshoz

2011. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Talán még nem kérdezték, illetve az utolsó kommentező.


Mennyire szőrösödik a fütyid felett a szeméremdombod? Hónaljban, lábadon?


Ha még sehol nem szőrösödsz, akkor a fütykös se nagyon nő, mert még nem indult el a serdülésed. 16 éves korodig el kell hogy kezdődjön, különben menj el orvoshoz, mert lehet, hogy hormonális betegség is okozhatja a hiányát.


Maszturbálni szoktál? Előváladékod, ondód van?


Bármennyire is fura mindnyájan különböző korban érünk. Én is 14 évesen kezdtem el érni későnérőn. Szinte csak szakközépben szörősödött a kukacom. Lehet, hogy te is csak későnérő vagy, de 16 éves korodig el kell, hogy kezdődjön a serdülés.

2011. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

am bocs rosszul írtam most vesez észre, nem igultan 4 hanem nyugalomban, izgultan 6


És már egy ideje el kezdett szőrösödni, máshol viszont nem, talán a hónaljam, de el kell mennem urológushoz előbb utóbb sajnos, nincs kedvem hozzá de muszáj lesz, hátha, csak akkor tudnák megnyugodni igazán. :S

2011. okt. 12. 20:21
 25/28 anonim ***** válasza:
Urológiát bármikor fel tudsz keresni, ha szeretnél. Csak hasznod származna belőle, mert esetleges más elváltozást is ki tudna szűrni. Ha ráveszed magad ne parázz előtte. Gondold el, hogy mennyi ideje praktizálhat a doki és naponta több tucat fütyköst láthat. Nem fog sem kinevetni, sem elzavarni. Viszont adhat jó tanácsokat.
2011. okt. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Márt csak anyunak kell megmondanom, hogy be kellene jelentenie Urológiára, mert én nem értek hozzá. De nem tudom, hogy mondjam meg neki. :S
2011. okt. 13. 16:02
 27/28 anonim ***** válasza:

nem kell előre bejelentenie

neten kérsz időpontot aztán elmész ügyesen


15 vagy már nem kisgyerek :)

2011. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már hülyék, csak szórakozik veletek.
2011. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!