Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nőhet még a péniszem? Most...

Nőhet még a péniszem? Most állva 4-5 centi :S

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 00:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Az átlagos méret a serdülőkor kezdetén 6 cm (2.4 inch), a felnőtt méretet ezután körülbelül 5 évvel érik el.
2011. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
A képpel egyenlő hosszú és a vastagsága kisebb, nem változott még semmit amióta az eszemet tudom :S
2011. okt. 9. 00:16
 13/28 anonim ***** válasza:
fordulj orvoshoz szerintem, főleg ha amúgy minden rendben vana serdüléssel.
2011. okt. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég későn érő típus vagyok, konkrétan egy 6-7.esnek is elmennék.
2011. okt. 9. 00:26
 15/28 anonim ***** válasza:

"Pénisz és a herék: A serdülőkor alatt a pénisz és a herék elérik felnőtt méretüket. Ez a változás azonban nem fejeződhet be addig, amíg nem vagy legalább 20, sok esetben pedig annál idősebb. A herék növekedése a pénisz növekedése előtt következik be, és a pénisz gyorsabban nő hosszába, mint széltébe. De mindkét irányba nőni fog, mindez csak idő kérdése."

www.kamaszpanasz.hu


Ne aggódj, szerintem minden oké Veled, csak későn érő típus vagy. De ha nagyon izgulsz emiatt, akkor keress fel egy háziorvost vagy védőnőt, akivel tudsz erről beszélni és megnyugtat a válasza.

2011. okt. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ilyened van, szerintem is menj orvoshoz.


[link]

2011. okt. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
"Az újszülött fiúk 90 százalékánál 2.4 cm és 5.5 cm között van." Tehát nem mikropénisz!! ernyedt állapotban kb 2.5 centi az enyém :S
2011. okt. 9. 00:41
 18/28 anonim ***** válasza:
Most ez a kérdés komoly? Mert ha igen, akkor menj el dokihoz szerintem. 16 évesen már olyan 10 cm körül kéne lennie. Lehet hogy csak későn érő típus vagy, de ha valami hormon okozza, akkor lehet később már nem lehet segíteni. Nem vagyok jártas a témában, de fő az óvatosság.
2011. okt. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
És tényleg csak 155 centi magas vagy? Ennél én is magasabb voltam 15 évesen pedig én lány vagyok, és még így is eléggé alacsony... A szüleid milyen magasak? Csak mert ez nem látszik normálisnak, egy orvosi kivizsgálás mindenképp kéne...
2011. okt. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
én most vagyok 11 és a magasságom 157 cm, a tornasorban kb középen állok.
2011. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!