Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek nagy gáz van?

Szerintetek nagy gáz van?

Figyelt kérdés

Nos, nyári szünetben lent voltunk a Balatonon, 3 hétig.

Sajnos, minden este bement 1-2 üveg tiszta wodka 4-ünknek.Néha reggel is , ittunk.Amióta hazajöttünk nem ittam semmit.Vagyis útközbe egy sört.Azóta semmi.26. óta semmi. Sajnos, észrevettem magamon ,hogy nagyon érzékeny, és stresszes lettem.Interneten olvastam valami olyasmit, hogy túlzott stressz hormont termel a szervezetem.

Arra lennék kíváncsi,hogy ne igyak míg helyre nem jövök , vagy néha egy picit, Illetve, ha teljesen vége akkor várható ,hogy iszok egy kicsit, és ismét rászokom?


2011. szept. 1. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy néz ki, ez elvonási tünet. Ha nem vagy nagyon rosszul, én azt ajánlom egyelőre kicsit se igyál. Egy kis feszültség, stresszesség belefér. Amint túl vagy a testi függőségen (szerintem néhány nap), el fog múlni az összes nyugtalansági tünet. Kivéve, ha közben italhoz vagy nyugtatóhoz folyamodsz.
2011. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Áhh nem.Azért is, tettem fel a kérdést.

Hogy inni kell -e rá valamennyit.

Nyugtató szoba se jöhet suli miatt.

Fittnek kell lennem.

Akkor ki kell várnom.Majd meglátjuk milyen szar lesz.Plusz normális, hogy nagyon visszakívánkozok arra helyre ahol voltunk?

2011. szept. 1. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Alkesz vagy...
2011. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondanám,de írásod szellemi szintjét felmérve elég gyenge teljesítményre derül fény.KB ilyen off komment..
2011. szept. 2. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogy vagy alkesz,mindenkivel igy van ,nekem is voltak elvonási tünteteim:D
2011. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!