Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésnél mennyi hálapén...

Körülmetélésnél mennyi hálapénzt adtatok? Hogyan működik manapáság ez a dolog?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
10-15.000 Ft szerintem.
2009. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát izé, ez több mindentől függ. Ha magándokid van, akivel megbeszélted akkor sztem a 15 kevés, nehogy spórolj ezen, mert aztán elcseszi és csúnya lesz ....

De ha meg nem magándoki, akkor is ... Jó én tudom, sokannem adnak meg keveset de hidd el, ezek nem 15 ezerhez vannak szokva hanem 50-től felfelé ...

2009. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Megmondhatnád hol csináltatod, mwert nekem is ez a tervem ... Jó lenne tapasztalatokat hallani, hogy melyik hely vacak és melyik tán jobb egy kicsit ...
2009. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem magándokinál csináltatom, debrecenben a klinikán fogják elvégezni :( és egyébként előtte vagy utánna kell majd odaadni neki?
2009. ápr. 19. 00:13
 5/16 A kérdező kommentje:
mondjatok még összegeket, légyszi.. ki mennyit adott tb támogatásos helyeken?
2009. ápr. 19. 00:14
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Jó akkor én megmondom neked eg yaz egyben, én egy 50-est adnék és persze előre, nemám nekem azt hiszi, hogy nem kap semmit, aztán direkt elcseszi ....
2009. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Én 20-asnál biztos nem adnék többet. Mégis miből? Mennyi idős vagy amúgy?
2009. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok. először én is körülbelül olyan 30-40 ezerre gondoltam, de ezekszerint még ez is kevés ilyenkor?...

osszatok még meg tapasztalatokat, légyszi, kinek hogy volt?

2009. ápr. 19. 11:07
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
sieg heil.én segíthetek ingyen is:D
2009. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

mi ez az utolsó?

Ja hát ha bevállalod valami rituális szertartásként ahol ez szokás még, akkor meg van oldva :-))De akkor ez egész falu végignézi ... hihi


Na egyébként nem túlzás, ez kb egy 50-es műtét, én elég jártas vagyok az ilyen műtétes pénzekben, ennél kb annyira számít az illető. Ennek ellenére sokan nem adnak, tudom, csak hát ..... szóval az ilyen életre szóló dolgokkal nem jó játszani.

Nemtom, érdeklődhetsz akár ott is nővéreknél, amelyiknek olyan bizalmasabb képe van, az sztem megmondja neked, hogy annál az X orvosnál mennyi a bevált tarifa erre, hiszen ők pontosan tudják. Én kitartok az 50 mellett. Az egy abszolút középút.

2009. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!