Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a férfi aki nagyon ritkán...

Az a férfi aki nagyon ritkán él nemi életet (havonta 1-2x, vagy még ritkábban) az meddő is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
miért lenne meddő... szerintem igazán semmi összefüggés a kettő között...
2011. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos egyház papjai,sem meddők,azért mert nem lehet feleségük.
2011. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én párom ilyen!:(Nem védekezünk már 5 éve és nem estem teherbe.Ezt nem jelenti azt,hogy meddő szerintem csak az az egy-két alkalom épp olyankorra esett,hogy nem voltam termékeny.Nálatok is ez lehet.
2011. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak mert egészséges ondósejtekhez az kell hogy rendszeresen termelődjenek nem?Ha nincs rendszeres nemi élet,"ürítés",akkor nincs sok egészséges sejt sem,nem?
2011. aug. 26. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés a kettő között. Az ivarsejtek keletkezése és érése homonálisan szabályozott folyamat, és nem függ a nemi aktivitástól.
2011. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Húúú,köszönöm a válaszokat!Főleg az utolsó válaszoló nyugtatott meg.
2011. aug. 26. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább a libidóval lehet baj, feltéve hogy nem valami objektív tényező akadályozza a sűrűbb nemi életben.
2011. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottál még a maszturbálásról
2011. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!